ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Advies en efficiency centraal tijdens UNIT4 Accountancy Najaarstour

Zes bijeenkomsten voor administratie- en accountantskantoren verspreid door het land

Sliedrecht, 22 september 2011 – Cliënten van accountancykantoren hebben in toenemende mate behoefte aan een sparringpartner die samen met hen kijkt naar toekomstscenario’s en ze prognoseadvies kan bieden. Met de prognosesoftware van UNIT4 kan, op basis van huidige financiële data, meerwaarde in advieswerk gerealiseerd worden. Daarnaast dwingt de huidige marktsituatie administratie- en accountantskantore efficiënter te werken. Tijdens de UNIT4 Accountancy Najaarstour worden administratie- en accountantskantoren geadviseerd over hoe cliënten nu, maar ook in 2012 nog verder geholpen kunnen worden.

Tijdens zes bijeenkomsten in oktober en november verspreid over het land krijgen bezoekers tijdens plenaire sessies informatie over het verder verhogen van de efficiency van hun werkzaamheden en het creëren van toegevoegde waarde met hun prognoseadvieswerk. Behalve de uitwerking van de jaarrapportage met bijbehorende vastlegging in het werkprogramma, komen het digitaliseren van het kantoor en de mogelijkheden om via een portal met cliënten te communiceren aan bod.

De UNIT4 Accountancy Najaarstour vindt plaats op de volgende data en locaties:

  • Donderdag 20 oktober 2011 - Van der Valk Hotel in Goes
  • Donderdag 27 oktober 2011 - Hotel Schiphol A4 in Hoofddorp
  • Dinsdag 1 november 2011 - UNIT4-vestiging in Veenendaal
  • Donderdag 3 november 2011 - NH Hotel in Geldrop
  • Dinsdag 8 november 2011 - Van der Valk Hotel in Ridderkerk
  • Donderdag 10 november 2011 - Van der Valk Hotel in Wolvega

Herman de Jonge, directeur UNIT4 Accountancy: “De rol van de accountant is langzaam maar zeker aan het veranderen. Disciplines als risicomanagement, kwaliteitsbeheersing en compliance zijn toekomstgericht en worden steeds belangrijker. Men verwacht in toenemende mate dat de accountant daar iets over zegt en daar houden we bij de ontwikkeling van onze software rekening mee. Tijdens de UNIT4 Accountancy Najaarstour laten we zien hoe onze software accountantskantoren kan helpen hun cliënten meer toekomstgericht te adviseren.“

Meer informatie en aanmelden voor de UNIT4 Accountancy Najaarstour: www.unit4.nl/najaarstour.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

UNIT4 wil een wereldwijde standaard zetten voor bedrijfssoftware die snel veranderende organisaties (een nichemarkt die UNIT4 benoemt als Businesses Living IN Change, oftewel BLINC) in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in zeventien landen in Europa en zeven landen in Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2010 bedroeg 421,7 miljoen euro. Het bedrijf telt meer dan 4.000 werknemers en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht. UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen, waaronder de financiële managementsoftware CODA en de flexibele ERP-oplossing Agresso Business World. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.??

Website: http://www.unit4.nl
Volg ons op twitter: http://www.twitter.com/UNIT4_NL


Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS Global Public Relations:

Anne ter Braak
Tel: +31 (0) 40 - 235 46 00
E-mail: anne.terbraak@lewispr.com
www.lewispr.nl

Recent van Unit4  
Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie

Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx

Van Weelde Shipping Group kiest Unit4 ERPx voor modernisering IT-omgeving

Verstreken tijd: 15 jaar en 124 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl