www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

ARCHOS G9-tablets vanaf vandaag in de winkels

Tablets voorzien van allernieuwste Android™ Honeycomb 3.2-besturingssysteem

Amsterdam, 20 september 2011 – De ARCHOS G9-tablets zijn vanaf vandaag, dinsdag 20 september 2011, verkrijgbaar in twintigduizend winkels wereldwijd. De tablets beschikken over een zeer snelle dual core-processor tot 1,5 GHz, Honeycomb 3.2, 1080p HD-video, toegang tot Android MarketTM en optioneel een 3G USB-stick.

Prijs en beschikbaarheid

De ARCHOS G9-tablets met een 1 GHz dual core-processor liggen vanaf 20 september 2011 in de winkels voor de consumentenadviesprijs (incl. btw) van:
  • ARCHOS 80 G9 8 GB – 1 GHZ voor 249 euro
  • ARCHOS 101 G9 8 GB – 1 GHz voor 299 euro
De ARCHOS G9-tablets met een 1.2 GHz dual core-processor liggen vanaf oktober 2011 in de winkels voor de consumentenadviesprijs (incl. btw) van:
  • ARCHOS 80 G9 16 GB Turbo voor 279 euro
  • ARCHOS 80 G9 250 GB Turbo voor 299 euro
  • ARCHOS 101 G9 16 GB Turbo voor 349 euro
  • ARCHOS 101 G9 250 GB Turbo voor 399 euro
Een nieuwe 1.5 GHz dual core Turbo- processor is verkrijgbaar vanaf januari 2012.

De 8-inch G9-tablet van ARCHOS is de eerste dual core-tablet met Android Honeycomb 3.2 voor nog geen 300 euro. Dit apparaat is voorzien van een OMAP 4-processor van 1 GHz met ARM Cortex dual core A9. Nóg grensoverschrijdender is de ARCHOS G9 Turbo. Deze tablet is de eerste en enige Android-tablet onder de 400 euro. Dit apparaat is voorzien van een OMAP 4 dual core-processor van 1,5 GHz.

De ARCHOS G9-tablets draaien op het Android™ Honeycomb 3.2-besturingssysteem. Bovendien ondersteunen ze Adobe® Flash® 10.3. Dit biedt een ongelooflijke gebruikerservaring voor mobiel internet, communicatie en apps. De ARCHOS G9-tablets zijn daarnaast voorzien van het pakket mobiele Google-applicaties, waaronder Google Talk™ met videochat, Gmail™, YouTube™, Google Maps™ met ‘Street View’, Navigatie (bèta) en Google Calendar™-synchronisatie*. De ARCHOS G9-tablets zijn daarmee zeer veelzijdige apparaten voor consumenten die ‘always connected’ willen zijn.

Consumenten hebben met een ARCHOS G9-tablet toegang tot zo’n 250.000 Android-apps via Android Market™. In deze alsmaar groeiende Android-app-winkel zijn games, nieuws, programma’s en widgets te downloaden, waarmee een tablet te personaliseren is.

G9 3G USB-stick
Uniek is de optie voor een standaard 3G USB-stick die consumenten altijd en overal toegang biedt tot snel internetten. Dit betekent dat ze bij de aanschaf niet meer hoeven te bepalen of ze een WiFi- of 3G-tablet willen. De ARCHOS G9 3G USB-stick is speciaal ontwikkeld, zodat hij perfect past in de achterkant van elke G9-tablet. De 3G USB-stick gebruikt één datapakket en is een 3G-oplossing voor zowel tablet als laptop. De stick werkt volgens het Pay-As-You-Go-principe. Er is geen abonnement nodig, de consument betaalt voor wat hij gebruikt.

ARCHOS heeft al 3G-overeenkomsten getekend met de volgende telecomproviders: SFR en Bouygues Telecom in Frankrijk, Vodafone in Duitsland en O2 en Three Telecom in het Verenigd Koninkrijk. ARCHOS is bezig om in alle distributielanden dergelijke overeenkomsten te sluiten, zodat klanten een keuze in 3G-provider hebben. Dit past in de strategie van ARCHOS om zijn klanten de beste prijs-kwaliteitverhouding te bieden. Tot die tijd kunnen consumenten alle soorten datasimkaarten in de USB-stick gebruiken.

####

Informatie voor de pers:
  • beeldmateriaal op verzoek verkrijgbaar;
  • reviewexemplaren op verzoek beschikbaar.
Over ARCHOS
ARCHOS introduceerde in 2000 zijn Jukebox 6000 mp3-speler met harde schijf. Daarmee stond het bedrijf aan de wieg van de revolutie in consumentenelektronica. ARCHOS lanceerde in 2003 een draagbare videospeler en kwam als eerste met een mediaspeler waarmee gebruikers tv-programma’s kunnen opnemen. Daarnaast bracht het bedrijf de eerste draadloze mediaspeler met touchscreen op de markt. In 2008 had het bedrijf een primeur met de eerste Internet Media Tablets waarmee consumenten waar en wanneer dan ook onbegrensde toegang hebben tot het internet, films, foto’s, video, muziek en televisie. ARCHOS is opgericht in 1988 en heeft vestigingen in de Verenigde Staten, Europa en Azië. Het bedrijf is beursgenoteerd aan Compartiment C van de Euronext Parijs, ISIN-code FR0000182479. Voor meer informatie: www.archos.com.

Mediacontacten:
ARCHOS
Virginie Bajan
+33 (0)1 69 33 21 86
bajan@archos.com

LVTPR
Naomi Samson
030-6565070
archos@lvtpr.nl

* Android, Android Market, Google Talk, Gmail, YouTube, Google Maps en Google Calendar zijn handelsmerken van Google, Inc.

Verstreken tijd: 15 jaar en 83 dagen
ARCHOS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl