ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 113 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Bull bullion-server snelste in nieuwe vergelijkingstest

Diemen, 6 september 2011 – De bullion-server van Bull is het snelste x86-systeem in de internationale SPECint®_rate2006-benchmark.

De resultaten van deze vergelijkingstest onderstrepen de uitzonderlijke mogelijkheden van de bullion. De SPECint®_rate2006-benchmark is ontwikkeld om een objectieve evaluatie van serverrekenkracht te bieden. De bullion-server levert volgens de test superieure prestaties. Dat gebeurt met het minste energieverbruik.

Uit de benchmark blijkt dat de bullion-server twee keer krachtiger is dan de snelste IBM System x3850-servers. Daarnaast levert het systeem van Bull 47 procent meer verwerkingskracht dan de snelste HP DL980 G7-servers. In vergelijking met de concurrenten – IBM- en HP-servers met Intel®-processors – biedt bullion tussen de 33 en 100 procent meer energie-efficiëntie.

De resultaten onderstrepen de verregaande efficiëntie van de serverarchitectuur van Bull en de Bull Coherence Switch-technologie (BCS). Deze technologie maakt de bullion-server schaalbaar van een tot zestien sockets en tot twee terabyte geheugen.

De bullion-server is in nauwe samenwerking met VMWare ontwikkeld voor het virtualiseren van bedrijfskritische applicaties. Zo is een mainframe-class server ontstaan met maximale beschikbaarheid, schaalbaarheid en flexibiliteit als uitgangspunten. VMware is direct ingebouwd in de bullion.

De benchmark onderstreept de mogelijkheden voor verregaande consolidatie van het aantal fysieke servers in een datacenter. Daardoor loopt het energieverbruik terug en zijn grootschalige datacenters en private cloud-omgevingen eenvoudiger te beheren.

Door de schaalbaarheid en kracht van dit platform is de bullion-server een belangrijke kerncomponent voor de nieuwe datacenters.

Meer informatie over de SPECint®_rate2006-benchmark is hier beschikbaar.
De resultaten van de benchmark zijn hier te vinden.

Over Bull
Bull levert open IT-oplossingen, van servers en architectuurontwerp en -onderhoud tot systeemintegratie, beveiliging, hosting en outsourcing. Het dienstenaanbod van Bull stelt (semi-)overheidsinstanties en bedrijven in staat hun primaire bedrijfsprocessen te ondersteunen om zo hun dienstverlening aan burgers of klanten te verbeteren. Bull Nederland is onderdeel van de succesvolle Europese Bull Groep, gevestigd en beursgenoteerd in Parijs. Bull heeft wereldwijd ruim 8.000 medewerkers en is actief in bijna vijftig landen. Voor meer informatie: www.bull.nl.

Voor meer informatie:
Bull
Pam Bergkamp
Telefoon: 020 430 2606
E-mail: pam.bergkamp@bull.nl

LVTPR
Gijs van Beek / Nienke Geudeker
Telefoon: 030 656 5070
E-mail: bull@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 113 dagen
BULL NEDERLAND.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl