ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 96 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: nxt agency

Cardia besteedt IT volledig uit aan Cegeka

Zorgorganisatie Cardia, die een breed scala aan diensten aanbiedt op het gebied van wonen, verzorging en verpleging en welzijn, heeft haar interne automatisering volledig uitbesteed aan Cegeka. Cardia maakt reeds gebruik van de Helios-zorgapplicatie van Cegeka. Door de uitbesteding draagt Cegeka nu zorg voor het volledige beheer van de applicaties en van de computerapparatuur die bij Cegeka is ondergebracht. De uitbesteding betreft de automatisering van de gehele organisatie: 100 werkplekken en 450 gebruikers, waaronder ook parttimers en werknemers die vanuit huis werken.

Arco Weening, Manager Finance & Control van Cardia: “Door de uitbesteding hebben we helemaal geen IT-afdeling meer nodig, die is 0,0 fte. Cegeka gaat niet alleen zorgdragen voor onze IT, maar zal ook een totale vernieuwing doorvoeren: van een sneller netwerk en modernere hardware tot nieuwe versies van de kantoorsoftware.”

Roland Schweigl, directeur Cegeka ICT Diensten: “Cardia is voor ons de eerste zorgorganisatie die niet alleen onze Helios-applicatie gebruikt, maar nu ook de gehele automatisering aan ons heeft uitbesteed. Cardia had de automatisering voorheen bij een andere partij ondergebracht, maar heeft na een aanbesteding uit een aantal partijen voor ons gekozen.”

De keuze voor Cegeka werd ingegeven door het zeer complete sourcingaanbod en de capaciteiten om de primaire applicaties te ondersteunen. Volgens planning zal tussen nu en eind van dit jaar de uitbesteding geheel bij Cegeka zijn ondergebracht. Voor Cardia zorgt de uitbesteding voor de nodige continuïteit. Automatisering is geen kernactiviteit van de zorgorganisatie en het is niet eenvoudig om de juiste IT’ers te vinden. Bovendien geeft uitbesteding de garantie dat de IT niet gaat achterlopen. Doordat Cegeka over de nodige kennis en expertise beschikt kan Cardia wanneer nodig met nieuwe ontwikkelingen meegaan.

Over Cegeka - van dichtbij meemaken
Cegeka is een van de belangrijkste hosters van computersystemen in Nederland en België. Het van origine Belgische ICT-bedrijf heeft datacenters in Hasselt, Leuven en Veenendaal (NL). Andere diensten van Cegeka omvatten de implementatie en integratie van ICT-infrastructuren, managed services, outsourcing, gebruikersondersteuning, desktopbeheer, de ontwikkeling en implementatie van toepassingen, technische ondersteuning en adviesverlening. Cegeka telt op dit moment 1.550 medewerkers. In Nederland levert Cegeka ICT-diensten en software voor woningcorporaties en zorginstellingen.

Voor de zorgsector levert Cegeka een geïntegreerde totaaloplossing, gebaseerd op Microsoft Dynamics ERP. Cegeka voegt daar branchespecifieke software en kennis aan toe voor verpleging, verzorging, thuiszorg (VVT), WMO en de gehandicaptenzorg. Deze oplossing is flexibel, schaalbaar en modulair verkrijgbaar.

In 2010 realiseerde Cegeka een omzet van €156 miljoen ten opzichte van €136,8 in het voorgaande jaar. Bezoek www.cegeka.nl voor meer informatie.

Cegeka
Lilian Michaelsson
Marketing en Communicatie
Gildetrom 27-33
3905 TB Veenendaal
T: (0318) 41 00 00
M: 06 250 950 98

Contact voor journalisten:
Monogram Communication Strategies (MCS)
Perlita Fränkel
T: (023) 56 28 208
E: perlitaf@monogram.nl
Recent van Cegeka  
Cegeka lanceert cyber recovery-aanpak

Digitale soevereiniteit leeft in de boardroom, maar verdampt in de uitvoering

Cyberweerbaarheid in één oogopslag: Cegeka lanceert cyber resilience dashboard

Verstreken tijd: 15 jaar en 96 dagen
Cegeka contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl