ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 61 dagen geleden)
Bedrijf:

Virtualisatie telefooncentrale logische volgende stap voor mkb

Delft, 29 augustus 2011 – Het mkb ontdekt steeds meer de voordelen van virtualisatie en cloud computing, zoals minder stroomverbruik en lagere beheer- en hardwarekosten. De belangstelling hiervoor groeit, omdat het mkb Het Nieuwe Werken meer en meer omarmt en in verband daarmee op zoek is naar meer flexibiliteit. ‘Het virtualiseren van de telefooncentrale is daarbij een logische volgende stap’, aldus Arthur van den Ende, directeur van Xelion.

Succesvolle mkb-bedrijven werken slimmer met Het Nieuwe Werken. Uit de Tech Start-Up 100, een lijst met veelbelovende tech start-ups in Europa, blijkt dat meer dan 60 procent van deze bedrijven gebruikmaakt van de cloud, zoals Google Apps, aldus Brisk Magazine. In Nederland maakt maar liefst 41 procent van het Nederlandse mkb gebruik van cloud computing. Tweederde (65 procent) van het Nederlandse mkb gebruikt virtualisatie. Dit blijkt uit Europees onderzoek van VMware Inc. Bedrijven gaan niet alleen over op de cloud om direct kostenvoordeel te behalen, maar ze zijn zich ook bewust van de grotere flexibiliteit. Xelion, innovator en ontwikkelaar van bedrijfssoftware en leverancier van zakelijke Voice over IP-oplossingen en hosted telefonie, voegt hier nu de gevirtualiseerde telefooncentrale aan toe.

Voordelen gevirtualiseerde telefoonoplossingen
Bedrijven kunnen hun telefooncentrale als onderdeel van de IT-omgeving gaan hosten en beheren met behulp van Xelion. Het bedrijf plaatst de telefooncentrale op de server van de klant. Dit is ongeacht de serverfabrikant en ongeacht of de server op locatie of in een datacenter staat, doordat Xelion beschikbaar is onder diverse hypervisors waaronder de belangrijkste VMware en Hyper-V.

Ook kan een IT-aanbieder of bedrijf met meerdere onderdelen door middel van het systeem van Xelion op één virtuele server diverse telefooncentrales naast elkaar implementeren. Hierdoor worden de beheerkosten nog lager en is ook het beheer gemakkelijker.

Eenvoudige migratie tussen hosted en dedicated telefonie
Door de flexibiliteit die de gevirtualiseerde telefooncentrale biedt, is de keuze voor een hosted telefonie oplossing gemakkelijker te maken. En een organisatie zit nooit ergens aan vast. Zo kan een bedrijf met hosted telefonie beginnen en na verloop van tijd besluiten over te stappen naar een dedicated systeem. Doordat de Xelion-oplossing qua functie en beheer altijd gelijk is, is de overstap binnen een kwartier te realiseren. De klant behoudt zo de controle en kan te allen tijde de omgeving kiezen die het best past.

Over Xelion
Xelion B.V. is in 1988 opgericht en heeft veel kennis van en ervaring in het ontwikkelen van bedrijfsspecifieke enterprise software op basis van het Xelion Business System. Daarnaast wordt het Xelion Phone System geleverd; een veelzijdige en betaalbare standaardoplossing voor bellen over internet met de mogelijkheid vast en mobiel te integreren en te communiceren vanaf de pc. Xelion beschikt over een bevlogen R&D-team, hoog opgeleide software engineers en consultants en beschikt over een ter zake kundige supportafdeling. Die zorgt dat problemen écht worden opgelost. Xelion is gevestigd in Delft. www.Xelion.nl

Voor meer informatie voor de pers:
Lubbers & De Jong PR
Margreet Poolman
T: 020 421 05 65
E: margreet@l-dj.nl

Xelion BV
Arthur van den Ende
Staalweg 40
2216 KK  Delft
T: 015 25114 11
E: arthur.van.den.ende@xelion.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 61 dagen
Xelion contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR