ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Nobel breidt management team uit met drie nieuwe leden

Naarden, 10 augustus 2011Nobel, strategisch IT-partner voor de mid-market, breidt haar management team uit met Tom Nijs (51), Saskia Leijten (43) en Mark-Jan Wolfswinkel (45). De belangrijkste reden voor deze uitbreiding is de waarborging van de organisatiegroei. Nobel streeft naar een omzet van 100 miljoen euro en 500 medewerkers over drie jaar. De organisatie bestaat nu uit 325 medewerkers en zal in 2011 naar verwachting uitkomen op een omzet van 70 miljoen. Om deze groei vorm te geven heeft Nobel het management team versterkt met kennis en ervaring op het gebied van commercie, HR-beleid en dienstverlening.

Tom Nijs is bij Nobel aangesteld als Chief Commercial Officer. Hij is in deze rol verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten binnen Nobel en is daarnaast ook directielid. Tom was hiervoor onder andere werkzaam als Managing Director voor Toshiba Imaging Systems in Nederland en in Spanje. Tom: “In mijn functie als CCO ga ik invulling geven aan de toekomstige marktstrategie en de huidige commerciële focus verder verdiepen en uitbouwen.”

Saskia Leijten is als Manager HRM verantwoordelijk voor het vertalen van de organisatiedoelstellingen naar het personeelsbeleid. Saskia heeft voordat zij bij Nobel in dienst trad veel ervaring opgedaan bij Brunel als HR-manager. Saskia over haar keuze voor Nobel: “Nobel maakt een sterke groei door en wil het beste halen uit de mensen. Ik ga daar middels talentmanagement en leiderschapsontwikkeling verder vorm aan geven.”

Mark-Jan Wolfswinkel is als Manager Services verantwoordelijk voor de uitbreiding en verdere optimalisering van de outsourcing-activiteiten van Nobel. Mark-Jan bekleedde bij zijn vorige werkgever WideXS functies als Manager Operations en Business Unit Manager. Mark-Jan: “Ik vind het belangrijk om mij naast de technische aspecten ook te richten op het verbeteren van de klant- en de medewerkerstevredenheid. De combinatie tussen deze verschillende disciplines maakt deze functie voor mij aantrekkelijk.”

De drie nieuwe leden van het management team van Nobel:



Over Nobel
Nobel is een strategische ICT-partner voor de mid-market en biedt, via zowel het Cloud platform als on-premise, alle services waarop klanten hun business kunnen ondersteunen. Hierbij staat het ontzorgen van de ondernemer centraal en helpt Nobel de bedrijfsvoering van klanten te optimaliseren en te innoveren, waarmee zij kostenbesparingen en nieuwe business kansen kunnen realiseren. De diensten van Nobel zijn ondergebracht in drie business units: Managed ICT (Cloud Computing, Outsourcing, netwerken, communicatie en beveiliging), Business Solutions (zakelijke dienstverlening, logistiek, business intelligence en SAAS-concepten) en Document Group (documentmanagement en -output). Nobel werkt intensief samen met partners als Microsoft, Exact, HP, Xerox en Cisco. Meer informatie over Nobel vindt u op www.nobel.nl.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Carola Rijnbeek
035-5822730
nobel@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 42 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Nobel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl