Gouda, 4 augustus 2011 - Gimeg heeft recentelijk het contract ondertekend voor de implementatie van Microsoft Dynamics AX in combinatie met Centric TradeWorld, de branchespecifieke oplossing van Centric voor de (importerende) groothandel.
Gimeg richt zich op expansie en heeft daarom behoefte aan meer informatie en een snellere verwerking van de bedrijfsprocessen. Met Centric TradeWorld op basis van Microsoft Dynamics AX is het seizoenbedrijf in staat snel de juiste beslissingen te nemen over de voorraadposities in de supply chain. Ook ondersteunt het de wensen van Gimeg op het gebied van buitenlandse talen en wetgeving, EDI, retouren en reparatie, mobiel WMS en CRM.
Gimeg kiest voor Centric vanwege de uitstekende brancheoplossing en haar goede ervaringen met de IT-leverancier.
Microsoft Dynamics AX
Microsoft Dynamics AX is een moderne, flexibele en schaalbare ERP-oplossing en onderdeel van het Centric TradeWorld-portfolio. Met TradeWorld biedt Centric voor de groothandel een standaard branchemodel dat snel, nauwkeurig en tegen een lage investering geïmplementeerd kan worden. De implementatiemethodiek is gebaseerd op de Sure Step-methodiek van Microsoft; een methode met templates en hulpmiddelen voor een snelle en betrouwbare implementatie.
Over Gimeg
Gimeg is een voorraadhoudende groothandel in de camping-, caravan- en camperbranche. De onderneming is sinds 1964 gevestigd op industriegebied Ouderijn in De Meern en heeft een zelfstandige vestiging te Aalst (België). Met circa 6.000 m2 magazijn in Nederland en 2000 m2 in België verzorgen zij de opslag van circa 9.000 artikelen. Gimeg onderscheidt zich in de markt door een breed assortiment, kwaliteitsproducten, gerenommeerde leveranciers en de kennis en inzet van medewerkers.
Over Centric Supply Chain Solutions
Het cluster Centric Supply Chain Solutions voorziet retailers, logistiek dienstverleners, transporteurs en groothandels van moderne ICT-oplossingen. Centric biedt producten en diensten op het gebied van enterprise resource planning, instore automation, point-of-sale, supply chain management, fleetmanagement, transportmanagement, warehousemanagement, businessintelligence, business collaboration & integration, customer relationship management, e-business & e-commerce en mobility.
Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Laura de Vries
Communicatie
Telefoon: +31 182 34 50 00
Over Centric
Centric is een gespecialiseerde IT-organisatie en biedt maatwerk- en standaardsoftware, infrastructuren, branchespecifieke oplossingen en een uitgebreid portfolio van gerelateerde diensten. Centric werkt daarbij samen met gerenommeerde partners en is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, woningcorporaties, retail, groothandel en zorg.
Als technisch dienstverlener gelooft Centric in de kracht van innovatie als aanjager van duurzame groei. Verantwoorde groei die rekening houdt met een optimale balans tussen people, planet en profit. Al sinds de oprichting streeft het bedrijf voortdurend naar stabiliteit voor klanten, leveranciers en medewerkers. Een nuchtere en transparante manier van leidinggeven kenmerkt de onderneming en de winst komt ten goede van de duurzame versterking van de organisatie zelf. Met die manier van werken heeft Centric zich niet alleen een stevige positie verworven in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland, maar is het bedrijf inmiddels tevens gevestigd in België, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, Zweden en Zwitserland.
De IT-organisatie Centric is onderdeel van de Centric-groep, waar ook de financiële diensten van Finace en advies- en ingenieursdiensten van Oranjewoud toe horen. De Centric-groep telt circa 9.100 medewerkers en heeft in 2009 een omzet geboekt van 953 miljoen euro. De winst over deze periode bedroeg 26,5 miljoen euro. Meer informatie vindt u op
www.centric.eu.