ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

hybris presenteert nieuwe multi-channel oplossing

Met de oplossing kunnen retailers snel reageren op koopgedrag en krijgt verkoop een impuls

hybris, leverancier van multi-channel communicatie en e-commerce-software, introduceert de multi-channel Accelerator. Deze oplossing is gebaseerd op PCM (Product Content Management), waardoor retailers snel kunnen starten met de implementatie van multi-channel applicaties. De Accelerator bevat handige opties zoals belangrijke productinformatie, beheer van bestellingen en marketing- en productiemogelijkheden. De nieuwe oplossing biedt functionaliteiten en tools die organisaties nodig hebben om een positieve klantervaring te creëren, verbetering van de omzet per klant te realiseren en de gemiddelde orderwaarde binnen alle kanalen te verhogen. De Accelerator stelt retailers en fabrikanten in staat om multi-channel verkoop een impuls te geven door het aanbieden van geïntegreerde en geavanceerde personalisatie, een grote selectie aanbiedingen, krachtige zoek- en navigatiemogelijkheden en rijke productinformatie inclusief reviews.

“De complexiteit neemt toe wanneer bedrijven overstappen van één kanaal – zoals catalogi of online winkels – naar meerdere kanalen, zoals online, print, callcenters, mobiele apparaten, POS en meer, zegt Berend Bouwmeester, regional manager Benelux van hybris. “Met de Accelerator kunnen organisaties de implementatie versnellen zonder de investering te verhogen.”

Met een volledig functioneel storefront, callcenter-mogelijkheden en sociale netwerk- integratie biedt de Accelerator ondersteuning voor extra kanalen, zoals mobiel, print en POS. Het pakket wordt geleverd met diverse gebruiksklare back-end-integratiepunten, handleidingen, voorbeelden van data en praktische richtlijnen, bedoeld om de implementatie en het onderhoud te vereenvoudigen.

De hybris multi-channel Accelerator is gebouwd met behulp van ontwikkelcodes en standaarden. Organisaties kunnen de broncode eenvoudig aanpassen zonder gebruik van zware codering wat de ontwikkeling versnelt. Bouwmeester legt uit: “Met de multi-channel Accelerator van hybris investeren organisaties in een toekomstgerichte multi-channel commerce-oplossing, die gebruiksvriendelijke tools levert om groei te stimuleren. Met de Accelerator kunnen organisaties functionaliteiten uitbreiden, als en wanneer dat nodig is. Modules uit de hybris multi-channel suite, zoals Mobiel of Print kunnen eenvoudig worden toegevoegd.”

Andere hybris multi-channel Accelerator features zijn:
  • Geïntegreerd Product Content Management
  • Geïntegreerd beheer van bestellingen
  • Volledig functionele online winkel
  • Callcenter
  • Links naar sociale netwerken
  • Meerdere valuta-, taal- en sitemogelijkheden
  • Multi-channel winkelervaring-support
  • Uitgebreide documentatie, handleidingen, beelden van data en best-practice-richtlijnen
  • Gebouwd en getest op bereikbaarheid, veiligheid, prestaties en browsercompatibiliteit
  • Integratie met externe systemen om het uploaden van product- en voorraadgegevens te vereenvoudigen
BERICHT VOOR DE REDACTIE

Altijd als eerste de laatste persberichten van hybris via deze RSS-feed: www.octanewire.com/nl/rss.php?client=15

Over hybris
hybris is leverancier van next generation agile multi-channel communicatie- en e-commerce-software. Het bedrijf heeft een duidelijke visie op het gebied van consistentie, coördinatie en personalisatie van informatie binnen de verschillende kanalen in alle fases van de levenscyclus van de klant. Dit heeft geresulteerd in de ontwikkeling van een geïntegreerde agile oplossing die industrialisatie en automatisering van marketing- en salesprocessen ondersteunt. Deze oplossing is innovatief in dit vakgebied en zorgt ervoor dat organisaties in staat zijn hun communicatie en verkoop via alle kanalen consistent en effectief in te richten.

hybris is opgericht in 1997 en heeft in het verleden goede groei- en winstresultaten behaald en heeft sterke groeiambities voor de toekomst. Het hoofdkantoor is gevestigd in München, andere kantoren bevinden zich in de Verenigde Staten, Canada, het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Frankrijk, Polen, Tsjechië en Zweden. hybris heeft wereldwijd meer dan 300 klanten en onderhoudt ruim 2.500 websites. Het klantenbestand omvat wereldwijde merken van de detailhandel en de verwerkende industrie zoals Adidas, V&D, Kleertjes.com, Hornbach, Levi’s, Nespresso, Pirelli, Intergamma, Bijenkorf, Reebok, Douglas, Beter Bed en Krëfel.

Volg hybris vanaf nu op Twitter @hybris_software

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail: hybrisbenelux@octanepr.com
www.octanepr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 33 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SAP Hybris contact  

+31 73 645 7500
www.hybris.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl