www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:

Belangrijkste internationale banken gaan concurrentiestrijd aan door legacy applicaties te moderniseren

Micro Focus moderniseert bedrijfskritische applicaties van top 10 internationale banken

Hoofddorp, 1 augustus 2011 – Alle banken uit de top 10 van de wereld, waaronder Barclays, hebben Micro Focus, marktleider op het gebied van modernisering, testen en management van enterprise applicaties, ingeschakeld om hun bedrijfskritische applicaties te moderniseren. Ook andere toonaangevende banken zoals ABN AMRO, Lloyds Banking Group, RBS, Banco di Desio, DnB Nor, Standard Bank en Standard Chartered Bank hebben gekozen voor flexibelere IT-omgevingen. Hiermee verbeteren zij de productiviteit van het personeel, de klanttevredenheid en de time to market voor nieuwe diensten. De belangrijkste banken erkennen de rol van IT bij het ondersteunen van groei en innovatie in een markt met toenemende concurrentie, waar de vraag van klanten steeds vooruitstrevender wordt.

Micro Focus heeft een breed aanbod modernisering en legacy migratiestrategieën die banken helpen om maximaal rendement uit de bestaande IT-investering in bedrijfsapplicaties te halen. Het applicatie portfoliomanagement en de applicatie-analyse hulpmiddelen bieden onmisbare informatie om de waarde van applicaties vast te stellen en te maximaliseren. De oplossingen van Micro Focus stellen banken in staat om het bedrijfskritische mainframe te moderniseren. Daarmee is het mogelijk om de verschillende applicaties te migreren naar en te ontwikkelen en testen op modernere en kosteneffectieve platforms gebaseerd op Windows, z/OS, Linux of Unix, zonder dat de bedrijfslogica die deze applicaties uniek maakt verloren gaat.

“De verwachtingen van de klant zijn vandaag de dag zo hooggespannen, dat de banken een tijdperk van felle concurrentie betreden. Of je nu een bank of een financieringsmaatschappij bent, de klant verwacht 24/7 toegang tot data via een toenemend aantal apparaten. Dat leidt tot allerlei uitdagingen op het gebied van beschikbaarheid en beveiliging”, stelt Stuart McGill, CTO bij Micro Focus. “De bedrijfslogica die geïntegreerd is in de bestaande bedrijfsapplicaties, is vaak de sleutel tot het concurrentievoordeel. Daarom zullen ze manieren moeten vinden om het meeste uit de bestaande IT-investering te halen en tegelijk slimmere applicaties te ontwikkelen die de groei stimuleren.”

Volgens een recent onderzoek van Gartner bestaat de top drie van strategische prioriteiten van CIO’s van financiële instellingen uit: de ontwikkeling en het onderhoud van een flexibele infrastructuur, het opleveren van projecten die groei stimuleren en het verlagen van de IT-kosten. 44 procent verwacht tegen 2015 meer dan de helft van de transacties te hebben verplaatst naar een cloud infrastructuur. Daarnaast verwacht 37 procent meer dan de helft van de transacties te ondersteunen met Software as a Service (SaaS) applicaties.

Dale Vecchio, Research VP bij Gartner, zegt: “Initiatieven om IT te moderniseren, en in het bijzonder applicatie re-hosting, stelt organisaties in staat om fundamenteel te besparen op de draaiende bedrijfsapplicaties. De kostenbesparing kan vervolgens worden geïnvesteerd in meer strategische projecten die de omslag naar groei of een verbeterde klantenservice mogelijk maken.”

Op www.microfocus.com/application-modernization staat meer informatie over Micro Focus’ oplossingen voor applicatie modernisering.



Over Micro Focus
Micro Focus, lid van de FTSE 250, levert innovatieve software die ervoor zorgt dat bedrijven de waarde van hun bedrijfsapplicaties kunnen vergroten. Micro Focus Enterprise Application-software voor modernisering en beheer zorgt ervoor dat applicaties snel zijn aan te passen aan marktveranderingen. Tevens ondersteunen Micro Focus-oplossingen moderne architecturen die lagere kosten en minder risico met zich meebrengen. Voor meer informatie: www.microfocus.com.

Voor meer informatie:
Micro Focus
Suzanne Glorie
Tel.: 023-5540640
Mail: Suzanne.Glorie@microfocus.com

Marcommit PR
Pauline van Die
Tel.: 035-5822730
Mail: microfocus@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 53 dagen
Micro Focus contact  

+31-3080-82600
www.microfocus.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl