www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 82 dagen geleden)
Bedrijf:

Digitale versie van Lonely Planet verkrijgbaar bij bol.com

Meer ruimte in backpack dankzij e-book-versie van gewaardeerde reisgidsen

Utrecht, 29 juli 2011 - Net als je dacht je backpack zo efficiënt mogelijk te hebben gevuld – door t-shirts op te rollen en je zonnebrand in je sneakers te steken – kom je tot de ontdekking dat die superdikke reisgids er eigenlijk ook nog in zou moeten. Gevolg: het inpakken kan weer van voor af aan beginnen. Een herkenbaar probleem voor menigeen die wel eens met zijn rugzak heeft gereisd. Bol.com biedt nu de oplossing door de reisgidsen van Lonely Planet als e-book aan te bieden. Hierdoor zijn deze ook op onder meer een tablet, e-reader, iPhone en iPad te lezen.

Bol.com biedt vanaf nu de reisgidsen van Lonely Planet aan als digitaal boek. De praktische en tegelijkertijd inspirerende reisgidsen nemen op deze manier veel minder ruimte in dan de dikkere gedrukte versies. Michel Schaeffer, marketing directeur bij bol.com: “Steeds vaker nemen reizigers ook een iPad of e-reader mee naar hun bestemming. Naast digitale boeken lezen, kunnen zij daarop via bol.com nu ook de reisgidsen van Lonely Planet downloaden. Erg handig, want het scheelt al snel een halve kilo aan bagage. Bovendien is het ook nog eens heel eenvoudig om plattegronden te vergroten. Als je een internetverbinding hebt, kun je via de URL’s in de gids direct doorklikken naar hotels en organisatoren van tours.” De e-books zijn te lezen op onder meer e-readers, tablets, iPads, iPhones, iPods en Blackberry-toestellen. Via de App Store en Android Market zijn de apps eenvoudig te downloaden om de reisgids op onder iPad, iPhone en Android mobiele telefoons te kunnen lezen.


Uiteenlopende bestemmingen

In totaal is er keuze uit zo’n 90 Lonely Planet-titels met uiteenlopende bestemmingen. Tijdelijk krijgen reisliefhebbers bij bol.com – bij aankoop van een Lonely Planet – korting op een gids van een stad naar keuze. Voor wie toch liever reist met een papieren boek dat later mooi in de boekenkast staat: ook deze blijft de winkel gewoon aanbieden.


Digitaal lezen

Op bol.com worden al meer dan 8.000 Nederlandstalige en ruim 150.000 Engelstalige e-books aangeboden. Veel nieuwe Nederlandstalige titels die in boekvorm uitkomen, verschijnen ook direct als e-book. Om digitaal lezen nog meer te stimuleren, biedt de winkel een deel van de collectie gratis aan. Naast e-books biedt bol.com ook verschillende readers aan.


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Volg bol.com ook via:
Weblog
Twitter
Actiekanaal op Twitter
Klantenservice op Twitter
Hyves
YouTube
Facebook

Over bol.com
Bol.com opende op 30 maart 1999 zijn winkeldeuren. Twaalf jaar later heeft de winkel ruim 3 miljoen actieve klanten in Nederland en België die in 2010 goed waren voor bijna 16 miljoen verkochte artikelen. Bol.com is daar0mee marktleider op het gebied van online verkoop van boeken, entertainment, elektrische apparaten en speelgoed tevens de grootste internetwinkel van Nederland en België. Bezoekers van het warenhuis hebben met een muisklik toegang tot meer dan 5 miljoen artikelen, waaronder nieuwe en tweedehands Nederlandstalige en buitenlandse boeken, muziek, dvd’s en games, maar ook notebooks, software, pc-accessoires, elektronica, mobiele telefonie, lcd- en plasma televisies, een breed assortiment elektronische huishoudelijke artikelen, speelgoedartikelen, e-readers met tienduizenden bijbehorende e-books en een fotoalbumservice. In februari 2011 werd bol.com plaza gelanceerd. Hiermee is bol.com de eerste winkel die haar klanten de mogelijkheid biedt om ook artikelen van andere aanbieders via de winkel te bestellen.

De winkel behoort volgens marktonderzoek al jaren tot de meest populaire winkels van Nederlandstalige consumenten in de lage landen. Deze waardering blijkt niet alleen uit de constante toename in winkelbezoeken, maar ook uit de vele toegekende publieksprijzen waaronder talrijke Thuiswinkel Awards.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
bol.com

Maurice Nieuwland
T. 030 - 246 3717
E. pr@bol.com
www.bol.com

LEWIS PR
Vera Kops / Renate van der Wal
T. 040 - 235 4600
E.mail: bolcom@lewispr.com
www.lewispr.nl (zie persruimte bol.com)

Verstreken tijd: 15 jaar en 82 dagen
Bol.com contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl