www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Mendix breidt Agile business platform uit

Mendix versie 3.0 vereenvoudigt ontwikkeling en beheer van zakelijke applicaties

Rotterdam, 20 juli 2011 - Mendix, de Nederlandse aanbieder van het gelijknamige Agile business platform, lanceert vandaag Mendix 3.0. Met deze derde versie van het internationaal succesvolle platform, vereenvoudigt Mendix het beheer van meerdere Mendix-applicaties en positioneert het zich nog sterker als ontwikkelplatform voor de business. Tegelijk met Mendix 3.0 maakt het sprintrTM platform zijn debuut. Hiermee kunnen business en IT snel en makkelijk samenwerken.

Het Mendix-platform heeft inmiddels 20.000 gebruikers en stelt mensen zonder programmeerkennis in staat om eenvoudig applicaties te maken. Hierdoor vinden business en IT elkaar makkelijker en worden systemen vijf tot tien keer zo snel ontwikkeld en aangepast.

De 3.0 release is zowel voor de klanten als de partners van Mendix direct beschikbaar. Rob Boomsma, Practice Manager bij Mendix Partner Capgemini: ‘Mendix 3.0 zorgt ervoor dat je snel kan blijven reageren op de behoefte van de markt. Het is een must have door de korte ontwikkeltijd en de mogelijkheid tot samenwerking tussen business en IT. Het vertrouwen en de krachtige functionaliteit die Mendix de afgelopen jaren heeft opgebouwd zorgen ervoor dat de 3.0 release belangrijk nieuws is voor Capgemini en onze cliënten.’

Nieuwe features en voordelen Mendix 3.0
Met 3.0 levert Mendix een eenvoudige oplossing voor de implementatie en het beheer van meerdere applicaties. Derek Roos, CEO van Mendix geeft aan waar 3.0 beter presteert: ‘Mendix 3.0 biedt onze klanten maximale flexibiliteit. We hebben het zogenaamde “Application Lifecycle Management-proces (ALM)” vereenvoudigd waardoor applicaties niet alleen sneller ontwikkeld worden, maar ook gemakkelijk aan te passen en te beheren zijn. Ontwikkelteams kunnen vanaf elke gewenste plek samenwerken. Ook IT-afdelingen hebben vanuit het “Cloud Management Dashboard” volledige controle over hun applicatielandschap, ongeacht waar de applicatie staat.’

SprintrTM prettig samenwerken voor business en IT
SprintrTM faciliteert co-creatie en zorgt voor een toegankelijke en transparante samenwerking. Door de combinatie van social media met state of the art projectmanagementtools wordt de betrokkenheid van medewerkers bij de ontwikkeling van software vergroot en in goede banen geleid. De testgebruikers hebben Sprintr daarnaast ontdekt als incompany social media- en projectmanagementtool die hen in staat stelt om met alle betrokkenen te communiceren en zo van projecten een succes te maken.

Over Mendix
Mendix levert een krachtig softwareplatform waarmee het mogelijk is om snel business applicaties te ontwikkelen die naadloos integreren met bestaande systemen. Mendix is één van de snelst groeiende bedrijven in Nederland en heeft wereldwijd meer dan 20.000 gebruikers. Gerenommeerde bedrijven zoals TNT, Agis Zorgverzekeringen, Sanoma, Bouwfonds, Menzis en Kwik-Fit maken gebruik van Mendix. Het door Gartner als COOL Vendor aangemerkte bedrijf heeft kantoren in Nederland, Amerika, Zuid-Afrika en Engeland en heeft Rotterdam als thuishaven. Kijk voor meer informatie op www.mendix.com.

Meer informatie voor de pers:

Lubbers en De Jong
Evelien de Ruiter
T 020 4210565
E evelien@l-dj.nl

Mendix
Michiel Jansen
T 010 2760434100434
E michiel.jansen@mendix.com

Dit persbericht is te vinden op: www.l-dj.nl/nieuws/nieuwsbericht/322

Verstreken tijd: 15 jaar en 1 dag
Mendix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR