www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 72 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Bijna de helft van de Nederlanders maakt geen back-up van bestanden

Onderzoek SPAMfighter: het maken van een back-up komt gewoonweg niet bij mensen op

Amsterdam, 19 juli 2011 – Een back-up maken van bestanden staat bij bijna de helft van de Nederlanders niet hoog op het prioriteitenlijstje (45 procent). 65 procent van deze groep heeft simpelweg nog nooit nagedacht over het maken van back-ups. Dit blijkt uit onderzoek van SPAMfighter onder ruim zevenduizend Nederlandse computergebruikers. Andere redenen waarom de respondenten geen back-up maken van hun bestanden, zijn gebrek aan tijd (twintig procent) en het geen belang hechten aan het maken van een back-up (zestien procent).

Dat veel mensen niet nadenken over het maken van een back-up, is opmerkelijk. Vaak staan er op de harde schijf namelijk belangrijke bestanden opgeslagen. Denk hierbij aan wachtwoorden en foto's die niemand graag kwijtraakt. Vooral nu de vakantieperiode is aangebroken en mensen volop foto’s maken, is een back-up maken van dit soort bestanden geen overbodige luxe. Een back-up maken is dan ook zeer eenvoudig en verzekert gebruikers ervan dat hun bestanden altijd bewaard blijven en toegankelijk zijn.

Harde schijven raken makkelijk beschadigd. Is het niet door het per ongeluk binnenhalen van malware of virussen tijdens het surfen op internet, dan is het wel doordat de schijf 'zomaar' crasht. In zulke gevallen is de kans groot dat belangrijke bestanden en foto's voorgoed verdwenen zijn. En dan is het vaak te laat om deze terug te halen.

“Om het risico te verkleinen dat de harde schijf stukgaat, adviseren wij computergebruikers om naast het maken van een back-up van hun bestanden ook hun computer te beschermen met goede antivirusbeveiliging en regelmatig hun harde schijf op te ruimen,” zegt Martin Thorborg, medeoprichter en CMO van SPAMfighter.

####

Over SPAMfighter
SPAMfighter ontleent zijn kracht aan ruim zeven miljoen actieve gebruikers over de gehele wereld, die met één druk op de knop melding maken van spammails. Als verschillende gebruikers dezelfde spamkenmerken rapporteren, filtert SPAMfighter de betreffende mail automatisch uit de berichtenstroom. Zo blokkeert de oplossing negentig procent van de spam vóór deze de inbox van gebruikers bereikt. SPAMfighter is de Europese marktleider in antispamoplossingen en heeft 35 mensen in dienst. Het hoofdkantoor van de onderneming is gevestigd in Kopenhagen (Denemarken).

Meer informatie: www.spamfighter.com/Lang_NL/Other_Products.asp of volg ons via Twitter.com/SPAMfighter en Facebook.com/SPAMfighter.

Voor meer informatie:
Progress Communications
Pauline Hartsuiker
Tel.: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: SPAMfighter@progresscommunications.nl
www.onlinepersbericht.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 72 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
SPAMFighter contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR