Panningen 18 juli 2011 – Voor iedereen die graag op het internet surft of met foto’s of bestanden aan de slag wil, is de MEDION AKOYA MD 8359 de juiste keus. Deze multimedia-pc biedt de nieuwste technologie en meest uitgebreide configuratie voor thuisgebruik tegen de scherpste prijs. De pc beschikt over USB 3.0-dataoverdracht, supersnelle draadloze LAN-functionaliteit en 1 terabyte aan opslag. Het systeem is vanaf 20 juli 2011 in alle ALDI-filialen in Nederland verkrijgbaar voor een prijs van 399 euro.

Een werkgeheugen van 4 GB DDR3 en een AMD Athlon™ ll X4 640 Quad-Core-processor (3,0 GHz) vormen de krachtige basis van de MEDION AKOYA MD 8359. Daarmee is het systeem ideaal voor Office-toepassingen, eenvoudige games en alle gangbare multimediatoepassingen. De nieuwe AMD Radeon™ HD 6450-grafische kaart met DirectX® 11 zorgt voor een scherpe weergave van afbeeldingen en foto’s. Dankzij een harde schijf van 1 TB (1.000 GB) zijn duizenden multimediabestanden probleemloos op te slaan. Is er toch meer ruimte nodig, dan biedt de externe MEDION-datapoort 3 ruimte voor een externe HDDrive2go-drive. Die is eenvoudig in de poort te schuiven. De datapoort is in te zetten met de MEDION 6,35 cm (2,5‘‘) en 8,89 cm (3,5") supersnelle harde schijven met USB-3.0.
Dankzij de USB 3.0-technologie is data vanaf een externe schijf, een stick of andere datadrager tien keer sneller te transporteren dan bij USB 2.0. Verder is de MEDION AKOYA MD 8359 ideaal om naar hartelust op internet te surfen; de draadloze LAN IEEE 802.11 n-standaard technologie en de 10/100/1000-netwerkaansluiting zorgen voor een snelle netwerkverbinding en een flexibele internetervaring.
De nieuwe multimedia-pc is uitgerust met een omvangrijk softwarepakket met onder meer Windows 7 Home Premium 64bit en Microsoft Office Starter 2010. Het systeem onderscheidt zich in prijs en prestaties en past door zijn pure ontwerp in iedere omgeving.
Beschikbaarheid:
De PC MEDION AKOYA MD 8359 is vanaf 20 juli 2011 in alle Nederlandse ALDI-winkels te koop voor 399 euro.
Specificaties MEDION® AKOYA® MD 8359
- AMD Athlon™ ll X4 640 Quad-Core processor (3,0 GHz)
- AMD Radeon™ HD 6450 DirectX® 11-grafische kaart met 512 MB geheugen, digitale HDMI Audio-/Video-uitgang, DVI-D en D-Sub VGA
- 1 TB (1.000 GB) harde schijf
- 4 GB DDR3-werkgeheugen
- MEDION-datapoort3 met USB 3.0 (compatibel met MEDION 6,35 cm / 2,5” en 8,89 cm / 3,5” USB 3.0 super speed-hardrives)
- Multi-standaard dvd-/cd-brander met dvd-RAM en Dual Layer-ondersteuning
- Snelle draadloze Wireless LAN IEEE 802.11 n-standaard technologie
- 8-kanaals High Definition Audio
- PS/2-toetsenbord
- Optische USB-muis
- Multi-kaartlezer voor alle gangbare geheugenkaarten
- Netwerk-controller Gbit LAN (10/100/1000 MBit/s.)
- Afmetingen/Gewicht: 18 x 39 x 39 cm (B x H x L) / Gewicht ca. 9 kg
OEM-software
- Originele Windows® 7 Home Premium 64 Bit
- Microsoft® Office Starter 2010
- Windows® Live™ Essentials
- Cyberlink Power2Go
MEDION® MediaPack:
- Ashampoo® Burning Studio
Gemakkelijk en snel branden van dvd’s en cd‘s
- Ashampoo® Photo Commander
Gemakkelijk ordenen, zoeken, bewerken en presenteren van digitale beelden
- Ashampoo® Photo Optimizer
Eenvoudige en overzichtelijke bewerking van digitale beelden
- Ashampoo® Snap
Foto’s of video’s van actuele beeldscherminhoud samenstellen
- Kaspersky Internet Security Paket
Aansluitingen
- Voorzijde: multikaartlezer / 1 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0 / 1 x microfoon / 1 x hoofdtelefoon / 1 x eSATA
- Achterzijde: 2 x PS/2 / 4 x USB 2.0 / 1 x LAN (RJ-45) / 1 x Front Line Out / 1 x Back Surround Line Out / 1 x Center/Subwoofer Line Out / 1 x Side Surround Line Out / 1 x Line In / 1 x SPDIF Out (optioneel)
###
Over MEDION
MEDION AG is beursgenoteerd aan de SDAX-index (Small-Cap-DAX). Het bedrijf is gevestigd in Essen (Duitsland) en heeft 1.100 medewerkers. MEDION behaalde in het fiscale jaar 2009 een omzet van 1,41 miljard euro. MEDION focust zich op het maken van innovatieve consumentenelektronica van hoge kwaliteit met een aantrekkelijk design. De producten zijn betaalbaar voor een breed publiek. Daarnaast ontwikkelt MEDION in toenemende mate aanvullende diensten, vooral op het gebied van telecommunicatie / MEDIONmobile, downloaddiensten en andere online diensten. Voor meer informatie:
www.medion.nl.
© 2011 MEDION AG. Alle rechten voorbehouden.
MEDION en het MEDION-logo zijn geregistreerde handelsmerken van MEDION AG in Duitsland en/of andere landen. Andere producten en diensten kunnen handelsmerken of servicemerken zijn van hun respectievelijke eigenaars.
Contactpersoon voor de pers:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Annemieke van Baal
T.: 030 – 65 65 070
E.:
medion@lvtpr.nl