ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 20 dagen geleden)

Catawiki lanceert dagaanbieding voor verzamelaars

'Groupon voor verzamelaars' met minimaal 50% korting op verzamelobjecten

Assen, 28 juni 2011 – Catawiki, online catalogus en marktplaats voor verzamelaars, lanceert vandaag een dagaanbiedingen-website voor haar 22.000 leden. Op www.catawiki.nl/dagaanbieding zal dagelijks een verzamelobject met minimaal 50% korting worden aangeboden. Het verschil metalgemene koopjessites als Groupon is dat de aanbiedingen gericht aan de doelgroep aangeboden worden op basis van hun interesses. Stripverzamelaars ontvangen bijvoorbeeld aanbiedingen van stripwinkels en uitgevers voor stripboeken. De aanbiedingen worden daarmee relevanter voor de ontvanger.

Iedere dag om 10.00 uur wordt de aanbieding ververst. Deze is dan 24 uur te koop, of korter als de aanbieding eerder is uitverkocht. Gestart wordt met koopjes voor stripverzamelaars. Op korte termijn komen er ook dagaanbiedingen voor andere verzamelgebieden, te beginnen met postzegels en munten. De stripaanbiedingen zijn in eerste instantie gericht op de Nederlandstalige markt. Aanbiedingen met postzegels en munten zullen ook naar de groeiende groep internationale gebruikers worden gestuurd. Catawiki is onlangs gelanceerd in Groot-Brittannië en Duitsland. Een lancering van een Franse versie is aanstaande.

De eerste aanbieding is een set bibliofiele heruitgaven van de Kuifje-verhalen zoals die ooit in eerste druk verschenen. Het zeldzamere deel 'De juwelen van Bianca Castafiore' zit daarbij. De set van 7 facsimile's is met 52% korting te koop voor 69,95 euro. De komende aanbiedingen variëren van dure antiquarische strips, waar een kleine voorraad van is teruggevonden, tot sets originele Disney-litho's die voor een breed publiek interessant zijn.

Het voordeel voor deelnemende verkopers is dat hun merk sterk wordt gepromoot bij hun doelgroep. Ze betalen Catawiki daarvoor een vaste commissie van 25% op de verkochte producten. Gekochte aanbiedingen kunnen worden opgestuurd, maar ook met een bon worden afgehaald in de winkel of op een beurs waar de verkoper aanwezig is met een stand.

"Het mes snijdt aan twee kanten: verkopers zijn heel zichtbaar voor precies hun doelgroep en trekken extra bezoekers naar hun winkel of beursstand. Kopers krijgen fantastische deals aangeboden. Mooier dan we vooraf hadden durven hopen", zegt René Schoenmakers, medeoprichter van Catawiki. "We denken dat de markt voor dagaanbiedingen zich steeds meer zal ontwikkelen naar relevante aanbiedingen voor specifieke doelgroepen. Dat past perfect bij de opzet van Catawiki waarbij gebruikers een community vormen rond een specifiek verzamelgebied."

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Catawiki

Catawiki is ’s werelds grootste online catalogus & marktplaats voor verzamelaars. De catalogus wordt net als Wikipedia door de gebruikers zelf aangevuld. Je kunt er gratis je verzameling en zoeklijst in bijhouden. Op basis van de centrale catalogus kun je ook verzamelobjecten kopen en verkopen. Daardoor kun je verzamelobjecten snel aanbieden zonder zelf gegevens en afbeeldingen in te voeren. Ook is zo het prijsverloop van een verzamelobject te volgen. De Catawiki-catalogus heeft voordelen boven papieren verzamelcatalogi: hij is gratis en altijd up-to-date. Er is ook een versie voor de smartphone. Daarmee heb je altijd je verzameling bij je.

De site is in november 2008 gelanceerd met enkele rubrieken. Sindsdien zijn meer dan een miljoen verzamelobjecten toegevoegd in 70 rubrieken. Zo staan vrijwel alle in Europa uitgegeven postzegels op de site. Het aantal verkochte items neemt snel toe. Er worden al meer dan 1 miljoen postzegels en 500.000stripboeken te koop aangeboden. Dit is het grootste aanbod in de Benelux.

De naam Catawiki is een samentrekking van catalogus en wiki. Een wiki is een website waarop bezoekers zelf eenvoudig informatie kunnen toevoegen of aanpassen. De term wiki is bekend van Wikipedia, de online encyclopedie. Het komt uit het Hawaïaans en betekent 'snel, vlug'. In juli 2010 stapten de investeerders Peak Capital en de NOM (Noordelijke Ontwikkelings-maatschappij) in Catawiki. In november 2010 won Catawiki de publieksprijs van de Accenture Innovation Awards en de juryprijs in de categorie Best Website. Catawiki isgevestigd in Assen.

Voor meer informatie over Catawiki kunt u contact opnemen met:
Catawiki
Karin Wassen
Tel: 06-21977352
E-mail: karin@catawiki.nl

Voor verdere persinformatie kunt u kijken op lewiswire.com/nl/lewiswire/Catawiki/Catawiki-lanceert-dagaanbieding-voor-verzamelaars/n/10382 of contact opnemen met:
LEWIS PR
Tel: 040-2354600
E-mail: catawikinl@lewispr.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 20 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu