ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

KPN Kunstprix naar Petra Stavast

Fotografe Petra Stavast heeft de KPN Kunstprix 2011 gewonnen. De prijs bestaat uit 15.000 euro en de aanschaf van een werk van de kunstenaar ten behoeve van de KPN-kunstcollectie.

In het juryrapport wordt de techniek van de winnares geprezen: “Petra Stavast toont portretfoto’s die ze maakte met haar mobiel en die ze op groot formaat afdrukte op absorberend papier, waardoor de grove pixels wegvallen. De foto’s zijn het resultaat van toevallige privé-ontmoetingen, maar door de manier van fotograferen en afdrukken worden de beelden universeel en raken ze bijna aan staatsieportretten. Prachtige verstilde portretten en 'stillevens'. Portretten als schilderijen, met een mooie lichtwerking, ingetogen en een beetje meditatief.”

De prijs werd tijdens het Prix de Rome-programma 2011 uitgereikt door KPN-directeur Hans Koeleman. Hij wees erop dat Petra Stavast een medium gebruikt dat bij de kernactiviteiten van KPN hoort: een mobiele telefoon. “Het is een sprekend voorbeeld van de ontwikkeling waarbij kunstenaars steeds vaker gebruikmaken van technologieën en toepassingen uit de wereld van telecom, ICT en nieuwe media”, aldus Hans Koeleman.

Een eervolle vermelding werd gegeven aan Gwenneth Boelens, die een installatie heeft gepresenteerd die is gebaseerd op de oorsprong van de fotografie. Zij ontvangt geen geldprijs, maar KPN zal wel een werk van haar aankopen.

De eindpresentatie van de winnende kunstenaars Petra Stavast en Gwenneth Boelens is samen met het werk van Pilvi Takala, Vincent Vulsma, Ben Pointeker, Priscila Fernandes, Mark Boulos, Edward Clydesdale Thomson, Guido van der Werve en Katarina Zdjelar t/m 24 juli te zien in SMART Project Space (Arie Biemondstraat 111, Amsterdam).

Over de KPN Kunstprix

De KPN Kunstprix wordt tweejaarlijks uitgereikt tijdens de Prix de Rome Beeldende Kunst en maakt onderdeel uit van de samenwerking met de Rijksakademie van beeldende kunsten. De winnaar van de KPN Kunstprix wordt verkozen door de medewerkers van KPN, die op twee manieren betrokken zijn bij de jurering. Enerzijds kunnen alle medewerkers via het interne social medium van KPN een stem uitbrengen op één van de tien genomineerden, anderzijds is er een vijfkoppige jury, bestaande uit medewerkers uit diverse geledingen van het bedrijf, die de werken beoordeelt. Er is dit jaar unaniem voor het werk van Petra Stavast gekozen.

Voor meer informatie:
Corporate Communicatie
Mediarelaties
Tel: (070) 446 63 00
Fax: (070) 446 63 10
Email: press@kpn.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 39 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl