ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Ctac start strategische samenwerking met Duitse SAP-specialist iCAS

Duitse partner neemt SAP-groothandelsoplossing van Ctac op in portfolio

Ctac heeft een intentieovereenkomst getekend om te komen tot een strategische samenwerkingsovereenkomst met de Duitse SAP-specialist iCAS. Deze partner neemt op basis van de overeenkomst de mYuice ProTrade-oplossing voor groothandels van Ctac-dochter mYuice op in zijn productportfolio. ProTrade is een op SAP Business All-in-One gebaseerde softwaretemplate voor groothandelsbedrijven. De oplossing ondersteunt alle kernprocessen bij groothandelsbedrijven, variërend van verkoop en voorraadmanagement tot financiën en personeel. De template is in zeer korte tijd te implementeren bij groothandels en zorgt onmiddellijk voor resultaat.

ProTrade is een van de branchespecifieke SAP-templates die Ctac ontwikkelt en levert voor specifieke markten. Jarenlange ervaring in de groothandelssector en de input van groothandelaren vormden de basis voor de ontwikkeling van de template. Hierdoor sluit de oplossing naadloos aan op de specifieke uitdagingen van technische groothandels. Het bedrijf is al zeer succesvol met deze brancheoplossingen op de Nederlandse markt. Ctac breidt dit succes nu uit naar het buitenland, waar het in hoofdzaak met partners samenwerkt, die de oplossingen implementeren.

“Deze voorgenomen samenwerking is een belangrijke stap in onze internationale strategie om onze SAP-templates via resellers buiten Nederland te distribueren. Daarbij werken we graag samen met partners die zich net als Ctac voornamelijk richten op het midden- en kleinbedrijf”, zegt Hennie Hilgerdenaar, CEO van Ctac. “Onze branchespecifieke SAP-templates voorzien in eigen land al in een duidelijke behoefte. Ook in andere Europese landen is er bij kleine en middelgrote bedrijven behoefte aan een kosteneffectief, bedrijfsbreed automatiseringssysteem voor alle kernprocessen. Wij hebben in de loop van de tijd voor diverse sectoren templates ontwikkeld, die zich bij uiteenlopende klanten bewezen hebben.”

“Wij zijn enthousiast om samen met Ctac deze template voor groothandelsbedrijven op de Duitse markt te lanceren”, zegt Roland Simmet, CEO van iCAS. “Deze oplossing is voor onze klanten de ideale combinatie van maatwerk en standaardcomponenten in één geïntegreerd systeem. Wij kijken ernaar uit om onze klanten de voordelen van de ProTrade-oplossing te laten ervaren.”

/ / / / / / / / / /

Over Ctac
Ctac is een van de grootste SAP Gold Partners in de Benelux en Gold Partner van Microsoft. Het bedrijf bouwt op basis van deze marktleidende software en de jarenlange ervaring van zijn consultants in diverse markten op maat gemaakte templates voor specifieke sectoren. Deze voorgeconfigureerde oplossingen zijn daardoor snel in gebruik te nemen en bieden binnen korte tijd rendement. Ctac levert maatoplossingen voor onder andere groothandels, retailers, food & beverage-organisaties en woningcorporaties. Daarnaast biedt het bedrijf een breed spectrum van ICT-oplossingen voor middelgrote en grote organisaties voor onder meer business intelligence, warehousemanagement, portaloplossingen en customer relationship management. Het bedrijf completeert deze oplossingen met een uitgebreid portfolio van trainingen, detachering, e-business- en consultancydiensten.

Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC). Bij het bedrijf werken per ultimo maart 2011 512 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in ’s-Hertogenbosch. Ctac is daarnaast ook actief in Duitsland, België en Frankrijk. Voor meer informatie: www.ctac.nl.

Voor meer informatie:

Ctac N.V.
Goudsbloemvallei 30
Postbus 773
5201 AT ’s-Hertogenbosch
www.ctac.nl

Henny Hilgerdenaar – CEO
Jan-Willem Wienbelt - CFO
T. 073-692 06 92
E. info@ctac.nl
Recent van Ctac  
Ctac ziet groeikansen door innovatie in hybride cloud en AI

Ctac realiseert lichte omzetgroei in transitiejaar 2025

Lichte stijging resultaten in derde kwartaal 2025

Verstreken tijd: 15 jaar en 38 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Ctac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl