Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ook via:
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
StealC
IBM X-Force
Operation Endgame
Proofpoint
Aston Martin Aramco
Zscaler
Lancom
Cybersecurity
Amazon Web Services (AWS)
Workday
Workday Data Cloud
IG&H
IG&H CISO Pulse
Chief Information Security Officers (CISO's)
Onderzoek
KnowBe4
Shadow AI
Cursor
NTT DATA
AI-governance
osapiens
osapiens HUB
EUDR
Customer Due Diligence (CDD)
Leveranciersdata
Europese Commissie (EC)
Legacy modernisering
Thinkwise
Marcommit
Jubileumviering
Datum:
woensdag 1 jun 2011 • 16:17
(15 jaar en 28 dagen geleden)
Bedrijf:
Unit4
PR:
Marcommit
Docspro en UNIT4-klant Sligro Food Group winnen Gouden Factuurprijs
Jury onder indruk van efficiencyvoordelen en stroomlijning processen bij dé levensmiddelengroothandel
Sliedrecht, 1 juni 2011 -
Sligro Food Group en implementatiepartners Docspro en UNIT4 hebben de Gouden Factuur 2011 in de categorie ‘Geautomatiseerde Factuurverwerking’ gewonnen tijdens het Factuurcongres dat dit jaar in het Evoluon in Eindhoven werd gehouden. De levensmiddelengroothandel heeft volgens de jury van de drie genomineerden de meest efficiënte factuurverwerking en daaromheen liggende processen. Daarnaast was de jury onder de indruk van de presentatie die Sligro Food Group gaf.
Sligro Food Group gebruikt FIS2000 van UNIT4 als financieel pakket waarmee de scan- en herkenoplossing van Docspro is geïntegreerd. Jaarlijks komen bij de levensmiddelengroothandel ruim 80.000 kostenfacturen, plus 220.000 pagina’s aan bijlagen binnen. Door de facturen te scannen en digitaal te verwerken, bespaart Sligro Food Group drie FTE’s.
Daarnaast ervaart Sligro Food Group met de gecombineerde oplossing van Docspro en UNIT4 een volledige traceerbaarheid van de facturen. De prijs is een kroon op het werk van Sligro Food Group dat gecentraliseerde lean-and-mean processen combineert met een hoge automatiseringsgraad.
Leo Schippers, directeur Docspro: “Wij maken sinds 1994 oplossingen voor geautomatiseerde documentverwerking die eenvoudig zonder een lang implementatietraject kunnen worden aangesloten op financiële software. We zijn zeer
verheugd dat onze geïntegreerde oplossing met FIS2000 bij Sligro Food Group is onderscheiden met de Gouden Factuur. Het is voor ons het bewijs dat onze gezamenlijke oplossing enorme efficiencyvoordelen oplevert.”
Michael de Munnik, directeur UNIT4 Consist: “Wij zijn zeer trots op de prestigieuze onderscheiding Gouden Factuur 2011. Sligro Food Group heeft in het bestaande ICT-landschap, waar FIS2000 op IBM PowerSystems al bijna 20 jaar het kloppend financieel hart vormt, geen grote wijzigingen hoeven aanbrengen om de overstap naar de digitale factuurstroom met de oplossing van Docspro door te kunnen voeren. Dit bevestigt onze filosofie dat UNIT4 business software standaard oplossingen biedt die snel en kosteneffectief zijn aan te passen aan organisatorische veranderingen.”
Het Factuurcongres is een jaarlijks evenement over de stand van zaken rondom elektronisch factureren en geautomatiseerde factuurverwerking. De jury van de Gouden Factuur 2011 bestond uit Peter Kwakernaak (AcceptEmail), Tony van Oorschot (SRA) en Jan Kloeze (VIP/DOC).
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over UNIT4
UNIT4 zet een wereldwijde standaard voor bedrijfssoftware die snel veranderende organisaties (een nichemarkt die UNIT4 benoemt als Businesses Living IN Change, oftewel BLINC) in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in zeventien landen in Europa en zeven landen in Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2010 bedroeg 421,7 miljoen euro. Het bedrijf telt meer dan 4.000 werknemers en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht. UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen, waaronder de financiële managementsoftware CODA en de flexibele ERP-oplossing Agresso Business World. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.
Website:
http://www.unit4.nl
Volg ons op Twitter:
http://www.twitter.com/UNIT4_NL
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS PR:
Anne ter Braak
Tel: +31 (0) 40 - 235 46 00
E-mail:
anne.terbraak@lewispr.com
www.lewispr.nl
Recent van Unit4
Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden
Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie
Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx
Vandaag gepubliceerd
Proofpoint en IBM X-Force ondersteunen verstoring van Operation Endgame
Innovatie meets Zero Trust: Zscaler en Aston Martin F1 Team herdefiniëren snelheid en veiligheid
LANCOM Systems en Rohde & Schwarz Cybersecurity fuseren tot Rohde & Schwarz Networks and Cybersecurity
Workday integreert Workday Data Cloud met AWS, waardoor ontwikkelaars directe toegang krijgen tot de beheerde datalaag van Workday
80 procent van CISO’s investeert extra in monitoring nu bots internet domineren
KnowBe4-onderzoek: 50 procent van de Nederlandse organisaties gebruikt AI-agents zonder duidelijke governance
NTT DATA en Cursor gaan IT-modernisering en AI-governance binnen ondernemingen versnellen
EUDR-update Europese Commissie: bedrijven moeten nu starten met leveranciersdata en due diligence
Thinkwise kiest Marcommit voor versterking zichtbaarheid rondom legacy modernisering
VIEREN OP VOLLE KRACHT! - PARKSIDE viert 30-jarig jubileum
Lees meer in het weekoverzicht
Woensdag 1 jun 2011 • 16:17
Verstreken tijd: 15 jaar en 28 dagen
PR contact
Unit4 contact
+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl
Spotlight
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Gratis omscholen of bijscholen via NHA
Stefan Mackaaij per 1 juli nieuwe ceo Polly.Help
Neo ZIS|EPD-klanten omarmen nieuwe aanmeldzuil met groot enthousiasme
Incentro gaat full agentic: 'Wie AI op oude processen plakt, lost niks op'
Nieuwe Amsterdamse rondvaart verbindt de stad van nu met een 360° virtual reality-reis naar de 17e eeuw
synaforce kondigt de overname van Fairbanks International Group aan en zet daarmee een belangrijke stap in de verdere uitbouw van haar Europese platform voor overheidsclouds, open source oplossingen en AI-ready infrastructuren
Overname Valid Managed Services door DATAGROUP succesvol afgerond
Heftruck certificaat bewijs dat je veilig en professioneel werkt
Box Brownies gaat verder als Brownies.nl en wil hét online browniecadeauplatform van Nederland worden
Nextview Consulting signs definitive agreement to acquire POLE Consulting to scale its Salesforce powerhouse in Sweden and accelerate Agentic Enterprise transformation across the Nordics
Wachttijden en kosten rijbewijs zetten druk op voorbereiding: focus verschuift naar theorie
Keuze.nl presenteert de beste energieleveranciers van 2026
VirtualPBX.nl introduceert volledige One-Touch Auto Provisioning voor alle Gigaset-toestellen via PortSIP
Expertum Nederland, Qrcus en Partners in Technology bundelen krachten tot full-service SAP partner
AI klantenservice helpt MKB bij bereikbaarheid en opvolging
Lokale aanbieder speelt in op stijgende vraag naar mobiele service
Waarom steeds meer mensen kiezen voor een VPN
BusinessCom reikt partner awards uit tijdens Cybersecurity LIVE 2026
Msafe: veilig bestanden delen wordt auditvraagstuk voor organisaties
Analyseer Encrypted Dataverkeer met PCAP Wireshark 29 juni 2026
Keuze.nl presenteert de beste internetproviders van 2026
Ruim helft Nederlanders vindt no-show kosten zonder duidelijke afspraakherinnering onredelijk
BusinessCom en Q data solutions bundelen krachten voor managed datasim-oplossingen
Lagerhuis Rosa keert terug met het ondernemersdebat
Slimmer online winkelen: nieuwe inzichten helpen consumenten betere deals te vinden
Online modeverkoop groeit harder dan fysieke kledingwinkels
Toenemende aandacht voor levensduur van huishoudelijke apparaten
Software Improvement Group door Gartner® erkend als leider in Magic Quadrant™ voor technical debt management-tools
BusinessCom wint Barracuda Distributor of the Year Award tijdens Discover26
Proofpoint en IBM X-Force ondersteunen verstoring van Operation Endgame
Innovatie meets Zero Trust: Zscaler en Aston Martin F1 Team herdefiniëren snelheid en veiligheid
LANCOM Systems en Rohde & Schwarz Cybersecurity fuseren tot Rohde & Schwarz Networks and Cybersecurity
Workday integreert Workday Data Cloud met AWS, waardoor ontwikkelaars directe toegang krijgen tot de beheerde datalaag van Workday
80 procent van CISO’s investeert extra in monitoring nu bots internet domineren
KnowBe4-onderzoek: 50 procent van de Nederlandse organisaties gebruikt AI-agents zonder duidelijke governance
NTT DATA en Cursor gaan IT-modernisering en AI-governance binnen ondernemingen versnellen
EUDR-update Europese Commissie: bedrijven moeten nu starten met leveranciersdata en due diligence
Thinkwise kiest Marcommit voor versterking zichtbaarheid rondom legacy modernisering
VIEREN OP VOLLE KRACHT! - PARKSIDE viert 30-jarig jubileum
Meer dan driekwart van de accountantskantoren zet AI in, maar strategische toepassing blijft uit
Slechts één op de vijf bedrijven weet wie verantwoordelijk is voor de DSO
Driekwart ouders wil uit eten zonder kinderen
Van efficiëntiewinst naar strategische transformatie: de volgende AI-stap voor Nederland
Onderzoek Veeam Software: Organisaties in EMEA geven prioriteit aan de uitrol van AI boven de controle over hun data