Zoetermeer, 18 mei 2011 - Op donderdag 16 juni organiseren Proact en GE Healthcare het symposium “Geleidelijk naar een Vendor Neutral Archive (VNA) oplossing in de cloud” in Hotel KarelV (Utrecht).
Het symposium voor de healthcare branche biedt bezoekers een unieke kans om zich gedurende deze dag te laten informeren over het naar de cloud brengen van PACS- of andere medische data. Uniek binnen de VNA oplossing van Proact en GE Healthcare IT, die de medische beelden uit diverse PACS systemen centraliseert, is dat dit middels een stapsgewijze weg kan worden gerealiseerd in een tempo waarin een ziekenhuis zich comfortabel voelt. Voorspelbare kosten, ‘ontzorging’ en extreme schaalbaarheid tegen afgesproken SLA’s staan hierbinnen centraal.
Lucas den Os, Managing Director Proact Benelux:
“Proact en GE zien een toenemende vraag naar cloud archiving binnen de ziekenhuis branche. In onze visie is het leveren van een PACS archief dan ook niet meer het afzonderlijk leveren van hardware- software maar een op een Service Level Agreement gebaseerde levering van een dienst. Het symposium is dan ook een gelegenheid waarbij ziekenhuizen zich door (onafhankelijke) experts en middels een klantcase kunnen laten informeren over het afnemen van een PACS archief op basis van een utiliteit.”
Meer informatie over het symposium is te vinden op
www.proact.nl/healthcare_nl
Over PROACT
Proact is Europa’s grootste onafhankelijke storage integrator, gespecialiseerd in datamanagement oplossingen en -diensten. Proact geeft organisaties de vrijheid van keuze om de IT-infrastructuur zelf in eigendom te hebben of deze geheel of gedeeltelijk uit te besteden door gebruik te maken van Proact's managed cloud storage services. Proact verzorgt hierbinnen op uiterst professionele wijze de transitie en migratie zodat stap voor stap de IT-infrastructuur kan worden aangepast totdat de juiste combinatie van interne IT-infrastructuur en interne of externe cloud services is bereikt. Als specialist heeft Proact oplossingen en diensten geleverd bij 2500 klanten en beschikt Proact over een eigen 24 x 7 support organisatie met 350 consultants.
Over GE healthcare
GE Healthcare voorziet in innovatieve medische technologieën en diensten die vorm geven aan een nieuwe fase van patiëntenzorg. Haar expertise op het gebied van medische beeldvorming en informatietechnologieën, medische diagnose, systemen voor patiëntbewaking, ontdekking van medicijnen en biofarmaceutische productietechnologieën stelt medische professionals over de hele wereld in staat om nieuwe manieren te ontdekken waarmee ziekten sneller kunnen worden voorspeld, gediagnosticeerd, behandeld en bewaakt, zodat patiënten hun leven optimaal kunnen beleven. GE Healthcare is een onderdeel van General Electric Company (NYSE: GE) met een omzet van $17 miljard en het hoofdkantoor in Londen. Meer dan 46.000 GE Healthcare werknemers zetten zich in om professionals in de gezondheidszorg en hun patiënten te helpen, in meer dan 100 landen.
Contact
Jeroen Hendriks, Marketing Manager Benelux & Spain PROACT, +31(0)79 361 97 65.