www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:

BSU en Any Technologies sluiten strategische samenwerkingsovereenkomst

Uden, 1 juni 2011 – BSU gaat na de fusie met THC in Uden afgelopen april verder met de expansie door een strategische samenwerking aan te gaan met Any Technologies, de snel groeiende leverancier van Authenticatie & Virtualisatie oplossingen voor Het Nieuwe Werken.

Met de strategische samenwerking kan BSU geavanceerde totaaloplossingen aanbieden aan klanten die Het Nieuwe Werken willen gaan doorvoeren.

De directie van BSU zegt over de strategische samenwerking: “Door onze recente fusie met THC hebben we al een breed aanbod aan oplossingen. Door de samenwerking met Any Technologies maken we het plaatje voor onze klanten compleet.”

“Voor ons past de strategische samenwerking met BSU uitstekend in de groeifase waar we als bedrijf in zetten” zegt Roel Koolen, directeur Any Technologies “Wij hebben specialistische kennis van Authenticatie & Virtualisatie oplossingen specifiek voor Het Nieuwe Werken. Verder kunnen onze consultants en programma managers klanten ook op organisatorisch- en cultuur vlak ondersteuning bieden bij het groeipad naar Het Nieuwe Werken. BSU kan hiervan profiteren en haar klanten die naar Het Nieuwe Werken willen groeien een totaal aanbod bieden uniek op de Nederlandse markt.

Over BSU
BSU is als ICT Kennisorganisatie al 15 jaar actief en richt zich op innovatieve ICT-infrastructuur oplossingen, waarbij bedrijfsdoelstellingen van de klant centraal staan. Een heldere analyse van business processen, inlevingsvermogen en vertaling naar technologische oplossingen die de klant in staat stelt beter en efficiënter business te doen, zijn zaken die de klant van BSU kan verwachten. BSU is gespecialiseerd in de oplossingen: Datamanagement, Serveroptimalisatie, Beveiliging, Netwerkinfrastructuren, Communicatie en oplossingen waarbij de gebruiker centraal staat.

Over Any Technologies
Any Technologies B.V, een jonge dynamische onderneming opgericht in 2007, heeft zich gespecialiseerd in ICT oplossingen die Het Nieuwe Werken ondersteunen met een focus op Authenticatie & Virtualisatie oplossingen. In 2010 won Any Technologies de Channel Award voor snelste groeier in de IT markt. Later dat jaar kreeg Any Technologies ook nog van RSA een Award toegereikt voor meest veelbelovende RSA partner voor 2011.


Voor meer informatie: Shirley van Geffen, marketing en communicatie, 06-10010983, s.vangeffen@bsu.nl, www.bsu.nl


Verstreken tijd: 15 jaar en 23 dagen
BSU contact  

+31 (0)413 24 33 33
info@bsu.nl
www.bsu.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl