www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 30 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Nieuwe organisatie GO! biedt klanten snel en laagdrempelig interactieve mediadiensten

GO! lanceert gespecialiseerde portals voor onder meer 3D-animaties, Flash-banners, DTP en illustraties

Willemstad, 30 mei 2011 – Grafisch specialist GO! biedt zijn klanten nu nog sneller en laagdrempeliger interactieve mediadiensten. GO! doet dit door zes nieuwe, overzichtelijk vormgegeven portals te lanceren: GO!3D, GO!Flashbanner, GO!DTP, GO!Flash, GO!Vector, GO!Slicing. In de toekomst voegt GO! hier nog de portal GO!Clipping aan toe. Klanten vinden via deze portals snel de dienst van hun keuze en hebben direct de beschikking over een gespecialiseerde projectmanager voor elke dienst. Grafische diensten die GO! via deze websites levert, zijn onder andere DTP, Flash, (technisch) tekenen, 3D-animaties en illustraties, HTML-slicing en beeldbewerking.

GO!, voorheen Grafi Offshore, bedient zijn klanten met de zes nieuwe portals nog efficiënter en richt zich met de Engelse versie ook op een internationaal publiek. Met de nieuwe websites speelt het bedrijf in op een groeiende vraag naar hoogwaardige digitale mediaproducten. GO! is marktleider in beeldbewerking, grafische bewerking en animaties in de Benelux. De specialist in interactieve mediadiensten is de afgelopen jaren gegroeid van een grafische dienstverlener naar een compleet mediaproductiebedrijf. Via de algemene website www.grafi-offshore.com krijgen klanten eenvoudig en snel toegang tot een van de zeven verschillende portalwebsites met specifieke multimedia productaanbiedingen. Hier vinden ze snel en gemakkelijk uitgebreide informatie, vragen ze offertes op, geven opdrachten , onderhouden contact en verrichten betalingen van elke dienst. Verder blijft GO! zijn klanten, naast kwaliteitsproducten, ook een goede prijs-kwaliteitverhouding bieden.

“Klanten kennen Grafi Offshore als een professionele, full-service-aanbieder van grafische diensten met een hoge kwaliteit voor een zeer goede prijs”, zegt Frank de Jong, Managing Director van GO!. “Dankzij de nieuwe websites bieden wij maximale transparantie. Onze grote capaciteit garandeert een snelle levering en een uitstekende kwaliteit. Dit leidt tot een grotere klanttevredenheid en zal de groei van GO! versterken.”

####

Over GO!
GO! is in 2005 opgericht als Grafi Offshore. Het bedrijf is een full-service grafische dienstverlener voor DTP, Flash, (technisch) tekenen, 3D-animaties en illustraties, HTML-slicing, beeldbewerking en andere grafische bewerkingen. GO! heeft zijn activiteiten ondergebracht in zeven overzichtelijke brands: GO!3D, GO!Flash, GO!Flashbanner, GO!Vector, GO!DTP, GO Clipping en GO!Slicing.

GO! werkt voor grootzakelijke gebruikers als Hugo Boss, Akzo, T-Mobile, Sanoma en BNP Paribas Fortis, en MKB-bedrijven als communicatie- en reclamebureaus, ontwerpers, uitgeverijen, fotografen, detailhandels, webwinkels, productontwerpers, industriële vormgevers, fabrikanten en conceptontwikkelaars. Voor meer informatie: www.grafi-offshore.com, facebook.com/GrafiOffshore@GrafiOffshore of via YouTube.

Voor meer informatie:
Grafi Offshore
Frank de Jong
Tel: +31 (0)168 476 144
E-mail: frank@grafi-offshore.com

LVTPR
Lianne van Dijk
Tel: +31 (0)30 65 65 070
E-mail: GRAFI-Offshore@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 30 dagen
GO! contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl