www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 16 dagen geleden)
Bedrijf:

Cisco benoemt Joost Hermans tot Director Enterprise

Amsterdam, 24 mei 2011 - Cisco Nederland heeft met ingang van 1 mei 2011 Joost Hermans benoemd tot Director Enterprise. Hij volgt hiermee Gos Hein van de Wouw op. Hermans, voorheen Director Services Noord-Europa binnen Cisco, is nu verantwoordelijk voor het topsegment van de zakelijke markt. Daarnaast onderhoudt hij de wereldwijde relaties met Nederlandse multinationals.

“Organisaties zien steeds meer het belang en de waarde van het netwerk. Dit komt mede door ontwikkelingen als mobiliteit, video en de opkomst van private en publieke clouds”, zegt Joost Hermans. “Voor enterpriseklanten staan twee zaken bovenaan de agenda: innoveren in de manier waarop zij hun klanten benaderen en de productiviteit verhogen om de groeiende competitie wereldwijd aan te kunnen. Netwerk- en communicatiearchitecturen spelen hierin een essentiële rol. Als geen ander kan Cisco organisaties daarbij ondersteunen. We hebben de architectuur, de oplossingen en de visie, en we weten wat de belangrijkste behoeften zijn van onze klanten.”

Coks Stoffer, algemeen directeur van Cisco Nederland, zegt: “Het netwerk is het hart van iedere organisatie. En we zien dat steeds meer functies, zoals spraak, video, etc., als toepassingen op dat netwerk draaien. Ook wordt het datacenter steeds meer geïntegreerd in het netwerk. Voor onze enterpriseklanten staan kwaliteit, continuïteit en beschikbaarheid van de bedrijfsprocessen die over dat netwerk lopen, bovenaan hun prioriteitenlijst. Met de innovaties en de visie van Cisco zorgen we ervoor dat klanten er altijd op kunnen vertrouwen dat het netwerk en de business functies die daarop draaien, beschikbaar zijn. Het aansturen van het salesteam dat onze klanten hierbij helpt, vraagt om een topmanager met visie en passie. Gezien zijn managementkwaliteiten en de resultaten die hij de afgelopen jaren bij Cisco heeft behaald, ben ik ervan overtuigd dat Joost Hermans onze enterprise business naar een nog hoger niveau zal tillen.”

Joost Hermans is inmiddels 11 jaar in dienst bij Cisco. Hij is in 2000 begonnen bij Cisco Services Nederland, met functies in business development en sales. Vanaf 2007 was hij verantwoordelijk voor Cisco’s Services in de Benelux en sinds 2009 voor de hele regio Noord-Europa. Hermans is zijn carrière begonnen bij KPN, waar hij zich bezig hield met onderzoek en programmamanagement.

Joost Hermans is getrouwd en heeft twee kinderen.



Over Cisco Systems
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd marktleider op het gebied van netwerkoplossingen. Deze veranderen de manier waarop mensen met elkaar verbonden zijn, communiceren en samenwerken. Meer informatie over Cisco is beschikbaar via www.cisco.com, www.cisco.nl en voor mobiele gebruikers via m.cisco.nl. Nieuws, achtergronden en foto’s vindt u in de Cisco Newsroom: newsroom.cisco.com.??

Cisco-apparatuur wordt in Europa geleverd door Cisco Systems International BV, een volledige dochteronderneming van Cisco Systems, Inc.

Voor meer informatie:
Cisco?
Liesbeth Boschloo?
Tel: 020 357 3894?
Mob: 06 5252 9440?
E-mail: lboschlo(at)cisco.com

Check Twice
Arnout Lansberg
Tel: 023 562 8208?
E-mail: cisco(at)checktwice.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 16 dagen
Cisco contact  

0800 0200 791
www.cisco.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR