www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 4 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

QlikTech stelt Jeannine Boot aan als Marketing Director Benelux, Oost-Europa, Turkije en Israël

Hoofddorp, 12 mei 2011 – QlikTech (NASDAQ: QLIK), specialist in Business Discovery – user-driven Business Intelligence, stelt Jeannine Boot (38) aan als Marketing Director Benelux, Oost-Europa, Turkije en Israël. In deze functie heeft zij als voornaamste doel het uitrollen van de groeistrategie en het positioneren van QlikView als user-driven Business Intelligence (BI) oplossing, die een brug slaat tussen traditionele BI-oplossingen en stand-alone bedrijfsapplicaties.

Jeannine is een ervaren marketing- en communicatieprofessional binnen het ICT-domein. Zo was zij onder andere Senior Marketing Manager bij salesforce.com. Hier leverde ze een succesvolle bijdrage aan het opzetten en positioneren van de organisatie in de Benelux en de Nordics, door de sales- en marketingteams met haar expertise te ondersteunen. Daarnaast was zij eigenaar van consultancy en marketingcommunicatie bureau Blue Sparkle en was zij werkzaam bij Siebel Systems en update.com.

“Ik ben zeer enthousiast over mijn aanstelling bij QlikTech”, aldus Jeannine Boot. “QlikTech is een ambitieuze en innovatieve organisatie met een unieke benadering van BI. Daarnaast spreekt de diversiteit in de regio’s waarvoor ik verantwoordelijk ben mij erg aan. Niet alleen heb je te maken met verschillende culturen, ook de volwassenheid van de markt verschilt enorm. Hierdoor is het uitrollen van een groeistrategie voor elk land weer anders. Het enthousiasme van de klanten over onze QlikView oplossingen maakt het voor mij extra leuk om voor deze organisatie te werken.”


Jeannine Boot, Marketing Director Benelux, Oost-Europa, Turkije en Israël bij QlikTech.


Over QlikTech
QlikTech (NASDAQ: QLIK) is een leider in Business Discovery, oftewel user-driven Business Intelligence (BI). De krachtige en toegankelijke Business Discovery oplossing QlikView slaat een brug tussen traditionele BI-oplossingen en stand-alone bedrijfsapplicaties. QlikView biedt gebruikers intuïtieve gebruiksvriendelijke analyses. Dankzij de pioniersrol van QlikTech in in-memory associatieve zoektechnologie worden gebruikers niet beperkt door voorgedefinieerde vragen, wat normaal is binnen traditionele applicaties, maar kunnen zij informatie juist vrij onderzoeken. QlikView Business Discovery werkt met bestaande BI-applicaties en voegt nieuwe mogelijkheden toe, zoals inzicht voor iedereen, real-time analyses zonder wachttijden, mobiliteit, de gebruiksvriendelijkheid van een app, de mogelijkheid data te combineren en samen te voegen, en een nieuw niveau van informatiedeling en samenwerking. In tegenstelling tot traditionele applicaties kan QlikView binnen enkele dagen of weken worden geïmplementeerd, in plaats van in maanden, jaren of uiteindelijk helemaal niet. Het hoofdkantoor van QlikTech is gevestigd in Radnor, Pennsylvania. QlikTech heeft wereldwijd vestigingen die samen meer dan 18.000 klanten in ruim 100 landen bedienen. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com.

Meer informatie:
Marcommit PR
Eline Visser
Tel. 035-5822730
E-mail: qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 4 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl