Gouda, 10 mei 2011, a&o systems + services Benelux B.V. (a&o), het expertisecentrum voor virtualisatie en cloud oplossingen voor middelgrote bedrijven, publiceert de pakketsamenstelling van de “IBM Smart Business Desktop on the IBM Cloud” oplossing.
IBM heeft haar oplossing voor een virtuele desktop uit de public cloud op de Nederlandse markt gebracht onder naam “IBM Smart Business Desktop on the IBM Cloud”. a&o, business partner van IBM, richt zich op de advisering over, implementatie van en integratie met deze oplossing.
a&o maakt bekend dat de “IBM Smart Business Desktop on the IBM Cloud” in diverse pakketsamenstellingen wordt aangeboden. De benaming van de pakketten zijn: Brons, Zilver en Goud.
De belangrijkste kenmerken en verschillen zijn:
Bij de pakketten Zilver of Goud kunnen de virtuele desktops “persistant” zijn, dat wil zeggen dat het gebruikersprofiel en de data, opgeslagen bij de individuele virtuele desktop, worden bewaard en beschikbaar zijn als de virtuele desktop opnieuw wordt opgestart. Bij een “non-persistant” desktop heeft na elke start van de virtuele desktop de gebruiker een originele "schone" versie van de desktop image. Dataopslag bij de individuele virtuele desktop vindt niet plaats.
Ron Happel, directeur van a&o, zegt: “het is voor onze klanten belangrijk dat zij virtuele desktops kunnen afnemen van een zeer betrouwbare “cloud provider”. Je moet er als organisatie niet aan denken dat de leverancier, al dan niet noodgedwongen, besluit te stoppen met de dienstverlening. Bij public cloud oplossing is de afhankelijkheid van een derde partij immers groter. Wij zijn verheugd om als business partner van IBM voorop te lopen in de implementatie van deze oplossing”.
Meer over de “IBM Smart Business Desktop on the IBM Cloud” oplossing en a&o is te lezen op
www.aobenelux.nl/cloud_oplossingen/ibm_desktop_op_de_ibm_cloud
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over a&o systems + services Benelux B.V. (a&o)
a&o is het expertisecentrum voor virtualisatie en cloud oplossingen voor middelgrote organisaties. a&o verbetert het rendement van deze organisaties door gegarandeerd uitzonderlijke kennis en ervaring te leveren door medewerkers die “een verschil maken” en door de overeengekomen kostenbesparingen, effectiviteit en/of productiviteit te realiseren.
a&o is leveranciersonafhankelijk en samen met haar partnerbedrijven telt zij 2000 medewerkers in Europa.
a&o is gevestigd aan de Stavorenweg 4 te Gouda. Voor meer informatie over de dienstverlening van a&o bezoek
www.aobenelux.nl.