Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ook via:
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
neobank
Banking-as-a-Service
bunq-as-a-Service
bunq
Thuiswinkel.org
Personalia
Commvault
Cyberweerbaarheid
Microsoft
Artificial intelligence (AI)
Strategische samenwerking
Onderzoek
Veeam
EMEA
Nutanix
Wolters Kluwer
Start-up
Branchevereniging Telecommunicatie Grootgebruikers (BTG)
Awards
Bechtle Groep Nederland
Bechtle Index of Sovereignty (BIoS)
Digitale soevereiniteit
Xerox
Kleurenprinter
A4-kleurenprinter
Xerox C305
Ziekenhuis
IG&H
Investeren
Cybersecurity
Datum:
maandag 9 mei 2011 • 13:17
(15 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:
Konica Minolta Business Solutions
PR:
TEAM LEWIS
Duitse autofabrikant BMW kiest voor bizhubs Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions heeft een Europese aanbesteding gewonnen die was uitgeschreven door BMW AG. Het gaat aanvankelijk om ongeveer 6.800 systemen op twintig locaties in Europa, waarvan de meeste in Duitsland. Daarnaast gaat BMW een monitoringoplossing en een applicatie voor Follow Me-printen en beveiligd printen gebruiken die door Konica Minolta zijn ontworpen.
Günther Schnitzler, directeur van Konica Minolta Business Solutions Duitsland, is opgetogen: “Het tekenen van een dergelijk groot contract aan het begin van het boekjaar bevordert de motivatie binnen de hele onderneming.”
Het contract heeft een omvang van ongeveer 6.800 systemen en twee applicaties. Deze zullen worden gebruikt op het hoofdkantoor van BMW in München, bij zes productievestigingen en bij tien filiaalgroepen (met in totaal vijftig individuele vestigingen) in Duitsland en op locaties in Zwitserland, Oostenrijk en het Verenigd Koninkrijk. Tegen het eind van 2011 zal Konica Minolta samen met BMW de eerste 3.100 systemen hebben geïnstalleerd.
In combinatie met de nieuwe systemen gaat BMW een monitoringoplossing en een oplossing voor beveiligd printen en Follow Me-printen gebruiken die eveneens afkomstig zijn van Konica Minolta. Voordat werknemers van BMW kunnen printen, zullen ze bijvoorbeeld een proces van gebruikersauthenticatie moeten doorlopen om er zeker van te zijn dat documenten niet in verkeerde handen vallen. Eventuele storingen worden in de toekomst automatisch doorgegeven aan de servicetechnici van Konica Minolta. Om te kunnen voorzien in de stijgende vraag naar service en onderhoud op het hoofdkantoor van BMW in München, waar de autofabrikant ongeveer 2.000 van de 6.800 systemen wil installeren, neemt Konica Minolta extra werknemers in dienst op de vestiging in Feldkirchen, München.
“De voorbereidende advisering en analyses, de trainingssessies, de implementatie zelf, en de service en ondersteuning plus onze projectmatige aanpak heeft BMW over de gehele linie weten te overtuigen”, vertelt Sönke Söht, senior manager en hoofd van Global Major Accounts bij Konica Minolta Business Solutions Europe. “Doorslaggevend voor onze succesvolle samenwerking met BMW was de naadloze samenwerking tussen het Duitse hoofdkantoor van Konica Minolta en de deskundige teams van Global Major Account Management. Met name het projectbeheer heeft hierin een belangrijke rol gespeeld. Aan de basis van dit succes staat de uitzonderlijke printkwaliteit van onze systemen en de hoge mate waarin deze voldoen aan alle door BMW geformuleerde eisen.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Altijd als eerste de laatste persberichten van Konica Minolta via deze RSS-feed:
http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=42
Over Konica Minolta Business Solutions Nederland
Konica Minolta biedt totaaloplossingen voor het optimaliseren van informatie- en documentstromen. Het productaanbod omvat een breed scala aan hard- en software producten en aanvullende diensten. KonicaMinolta is hiermee wereldwijd een toonaangevendbedrijf op het gebied van ‘imaging’: het vastleggen en verwerken van beeldinformatie. De producten zijn innovatief en kwalitatief hoogwaardig. Met 36.000 medewerkers wereldwijd heeft Konica Minolta in het fiscale jaar 2009/2010 een omzet gerealiseerd van 4,1miljard euro. In Nederland werd met 260 medewerkers een jaaromzet van 51 miljoen euro gerealiseerd. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland is te vinden op
http://bsnl.konicaminolta.nl
Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland B.V. kunt u contact opnemen met Ruud van Soest
Ruud van Soest
Marketing Manager
Telefoon: 020-6584141
Email:
ruud.vansoest@konicaminolta.nl
Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail:
konicaminolta@octanepr.com
Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op:
http://www.konicaminolta-images.com/
woensdag 24 juni 2026
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Onderzoek Veeam Software: Organisaties in EMEA geven prioriteit aan de uitrol van AI boven de controle over hun data
Royal Den Hartogh profiteert van één geïntegreerd platform voor maximale eenvoud en efficiëntie met Nutanix
Bechtle Groep Nederland introduceert Index of Sovereignty om digitale soevereiniteit meetbaar te maken
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk
Ziekenhuizen investeren fors in AI, maar blijven hangen in reactief sturen op succes
AI klantenservice helpt MKB bij bereikbaarheid en opvolging
bunq lanceert Banking-as-a-Service in heel Europa
Bol topman Jorn Palm in bestuur Thuiswinkel.org
Commvault sluit meerjarige strategische samenwerking met Microsoft
Lees meer in het weekoverzicht
Maandag 9 mei 2011 • 13:17
Verstreken tijd: 15 jaar en 51 dagen
Konica Minolta.. contact
020-6584141
info@konicaminolta.nl
www.konicaminolta.nl
Spotlight
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Gratis omscholen of bijscholen via NHA
Stefan Mackaaij per 1 juli nieuwe ceo Polly.Help
Neo ZIS|EPD-klanten omarmen nieuwe aanmeldzuil met groot enthousiasme
Incentro gaat full agentic: 'Wie AI op oude processen plakt, lost niks op'
Nieuwe Amsterdamse rondvaart verbindt de stad van nu met een 360° virtual reality-reis naar de 17e eeuw
synaforce kondigt de overname van Fairbanks International Group aan en zet daarmee een belangrijke stap in de verdere uitbouw van haar Europese platform voor overheidsclouds, open source oplossingen en AI-ready infrastructuren
Overname Valid Managed Services door DATAGROUP succesvol afgerond
Heftruck certificaat bewijs dat je veilig en professioneel werkt
Box Brownies gaat verder als Brownies.nl en wil hét online browniecadeauplatform van Nederland worden
Nextview Consulting signs definitive agreement to acquire POLE Consulting to scale its Salesforce powerhouse in Sweden and accelerate Agentic Enterprise transformation across the Nordics
Wachttijden en kosten rijbewijs zetten druk op voorbereiding: focus verschuift naar theorie
Keuze.nl presenteert de beste energieleveranciers van 2026
VirtualPBX.nl introduceert volledige One-Touch Auto Provisioning voor alle Gigaset-toestellen via PortSIP
Expertum Nederland, Qrcus en Partners in Technology bundelen krachten tot full-service SAP partner
AI klantenservice helpt MKB bij bereikbaarheid en opvolging
Lokale aanbieder speelt in op stijgende vraag naar mobiele service
Waarom steeds meer mensen kiezen voor een VPN
BusinessCom reikt partner awards uit tijdens Cybersecurity LIVE 2026
Msafe: veilig bestanden delen wordt auditvraagstuk voor organisaties
Analyseer Encrypted Dataverkeer met PCAP Wireshark 29 juni 2026
Keuze.nl presenteert de beste internetproviders van 2026
Ruim helft Nederlanders vindt no-show kosten zonder duidelijke afspraakherinnering onredelijk
BusinessCom en Q data solutions bundelen krachten voor managed datasim-oplossingen
Lagerhuis Rosa keert terug met het ondernemersdebat
Slimmer online winkelen: nieuwe inzichten helpen consumenten betere deals te vinden
Online modeverkoop groeit harder dan fysieke kledingwinkels
Toenemende aandacht voor levensduur van huishoudelijke apparaten
Software Improvement Group door Gartner® erkend als leider in Magic Quadrant™ voor technical debt management-tools
BusinessCom wint Barracuda Distributor of the Year Award tijdens Discover26
Onderzoek Veeam Software: Organisaties in EMEA geven prioriteit aan de uitrol van AI boven de controle over hun data
Royal Den Hartogh profiteert van één geïntegreerd platform voor maximale eenvoud en efficiëntie met Nutanix
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Bechtle Groep Nederland introduceert Index of Sovereignty om digitale soevereiniteit meetbaar te maken
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk
Ziekenhuizen investeren fors in AI, maar blijven hangen in reactief sturen op succes
Proofpoint sluit zich aan bij OpenAI Daybreak Cyber Partner Program om verantwoorde, door AI aangestuurde cyberverdediging te bevorderen
Stadsschouwburg Utrecht krijgt grip op energieverbruik met EcoStruxure™ Energy Hub van Schneider Electric
EZVIZ EP4: van klassieke deurspion tot persoonlijke portier die gezichten herkent
Sparkle en Xebia slaan handen ineen om cloudadoptie binnen Europees onderwijs en onderzoek te versnellen
Van gevelpaneel naar Olympische halfpipe: Trespa geeft materialen een tweede leven in World Skate Center Den Bosch
Lokale aanbieder speelt in op stijgende vraag naar mobiele service
Waarom steeds meer mensen kiezen voor een VPN
Workday introduceert Developer Agent en Agent Passport voor het bouwen én continu verifiëren van AI-agents
Blinde vlek aan de top: grondstoffenschaarste ligt bij 6 procent Nederlandse organisaties op bestuurstafel