ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:

Softwareleverancier Mproof versterkt internationale positie

Wassenaar, 26 april 2011Mproof, leverancier van IT service management, customer support en self service software voor middelgrote en grote ondernemingen, heeft haar internationale positie verder versterkt door het openen van haar eerste Aziatische vestiging in Hongkong en het starten van een partnership met CRM Solutions in de APAC regio. Deze stappen zijn een direct gevolg van de wereldwijd groeiende vraag naar Clientele ITSM van Mproof. De vestiging in Hongkong vormt de uitvalsbasis voor de verkoop, support en implementatie van Clientele ITSM in heel Azië. Het partnership met CRM Solutions zorgt voor een verdere uitbreiding van het reseller netwerk in landen als Australië en Nieuw Zeeland en draagt bij aan de directe ondersteuning van lokale klanten.

“De uitbreidingen in deze regio maken deel uit van onze ambitieuze groeiplannen. Azië en de Pacific vormen een belangrijke strategische groeimarkt voor Mproof”, aldus Gerben van Kesteren, Business Development Director bij Mproof. “De stappen zijn een bewijs van onze betrokkenheid in deze regio. Door onze fysieke aanwezigheid zijn we nog beter in staat om ook daar ad hoc op de wensen en behoeften in te spelen. Onder andere door het bieden van gerichte service aan klanten en het uitwisselen van kennis en vaardigheden door middel van trainingen aan resellers.”

“Er wordt veel gewerkt met ITSM en ITIL in Australië”, vertelt Manuel Yrure van CRM Solutions. “De out-of-box oplossing van Mproof past uitstekend bij de eisen en het budget van onze mid-market doelgroep. Een echte win-win situatie in deze regio.” John Paul Andrade, Business Development Manager Asia bij Mproof vult aan: “We zagen de vraag naar Clientele ITSM én ons klantenbestand in Azië steeds verder toenemen. Een kantoor in Hongkong is voor ons de ideale uitvalsbasis om ook deze markt optimaal te kunnen bedienen.”

In Nederland werkt Mproof samen met zusterorganisatie Mproof Nederland voor de distributie en verkoop van Clientele software.



Over Mproof
Mproof is een Nederlands softwarehuis dat werd opgericht in 1997. Mproof ontwikkelt en levert Clientele software voor onder meer (IT) service management, klantensupport en self service, en heeft verkooppartners en klanten in meer dan 43 landen. Voor productontwikkeling, verkoop, implementatie en support werkt Mproof op internationaal niveau nauw samen met Epicor, dat het Mproof-product Clientele ITSM onder de naam Epicor ITSM en via een eigen partnerkanaal op de markt brengt. Mproof is Microsoft Gold Certified partner. Voor meer informatie: www.mproof.com.

Over Clientele ITSM
Clientele ITSM is zeer uitgebreide, out of the box software voor service management met ondersteuning voor de belangrijkste in ITIL vastgelegde IT-processen. Het stelt ondernemingen in staat tijdige en deskundige IT-services aan te bieden, met een hoog persoonlijk detailniveau en maakt gedetailleerd beheer van incidenten, problemen, wijzigingen, configuraties, kosten en het gewenste serviceniveau mogelijk. Uitgebreide rapportage, trendanalyse en performance management functionaliteiten maken de software suite compleet. Clientele software is gebouwd op basis van Microsoft.NET, volledig web based en speciaal geschikt voor gebruik met SQL Server. De service oriented architecture (SOA) en web services maken eenvoudige en flexibele integratie mogelijk. Clientele ITSM is ITIL gecertificeerd (PinkVerify) op het hoogst mogelijke niveau. Voor meer informatie: www.clientele-itsm.nl

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
035-5822730
mproof@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 84 dagen
Mproof contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl