ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 135 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Information Builders introduceert MapReduce Style Processing

iWay Parallel Service Manager biedt sterk schaalbare engine voor Enterprise Information Integration

Amstelveen, 26 april 2011Information Builders, ontwikkelaar van business intelligence- en integratiesoftware, kondigt de implementatie van MapReduce Style Processing aan, binnen zijn iWay Parallel Service Manager 6.1 platform. Dit platform ondersteunt sterk schaalbare informatie-integratie tussen een groot aantal verschillende databronnen.

MapReduce is een door Google geintroduceerd concept waarbij een actie, bekend als ‘map’, wordt toegepast op elk item in een lijst. De uitkomsten van iedere ‘map’ kunnen worden verzameld of omgezet in een proces, bekend als ‘reduce’. Dit model stelt bedrijven in staat de overvloed aan data binnen de organisatie effectief te managen door het faciliteren van deelprocessen en het berekenen van grote datasets.

Met de iWay Parallel Service Manager brengt Information Builders MapReduce functionaliteit naar een reeds robuuste data integratie-oplossing. Met dit platform worden ‘map’ en ‘reduce’ binnen een processtroom uitgevoerd en zijn de items afkomstig van een lijst in een inputdocument. De processtroom wordt vervolgens voor elk item in de lijst parallel uitgevoerd, waardoor de resultaten verzameld kunnen worden in een apart document.

Wanneer een gebruiker bijvoorbeeld verschillende data stores tegelijkertijd opvraagt, kan de Parallel Control Agent simultaan processtromen uitvoeren, geconfigureerd met verbindingsinformatie van een lijst van connecties uit een inputdocument. De uitkomst van iedere vraag kan dan toegevoegd worden aan het uiteindelijke resultatendocument.

Het MapReduce concept wordt tevens gebruikt in document-stores, zoals iWay Archive. In iWay Archive kan een gebruiker een aanpassing, update of vraag opstellen en deze vervolgens laten uitvoeren op ieder document in de database. Een ‘reduce’-functie kan ook opgesteld worden om een enkel resultaat of een set van resultaten te berekenen, die dan worden toegeschreven aan een andere collectie in de document-store. In een geclusterde configuratie wordt de uitvoer van MapReduce over het cluster uitgevoerd voor efficiëntere verwerking.

Belangrijke productfeatures voor iWay Parallel Service Manager:
  • Ondersteunt Enterprise Information Integration (EII)-scenario’s met  verbonden taken parallel uitgevoerd over een groot aantal databronnen, zoals Oracle, MUMPS en HL7
  • Ondersteunt extract, transform, load (ETL)-scenario’s met parallelle extracten, transformaties en loads.
  • Ondersteunt archivering van gegevens uit een groot aantal gegevensbronnen waarbij het laden, opvragen en de latere verwerking van de gegevens uit het archief parallel verloopt.
  • Ondersteunt batch-georiënteerde Managed File Transfer (MFT) met een parallelle verwerking en distributie van bestanden.
“Organisaties worstelen met de integratie van veel meer informatie uit steeds meer verschillende databronnen”, zegt Dennis Bartels, Vice President Sales EMEA bij Information Builders. “Met de nieuwe mogelijkheden van onze Parallel Service Manager kunnen ondernemingen voordeel halen uit de prestaties en schaalbaarheid van MapReduce en zijn de resultaten terug te voeren naar een enkele vraag, ongeacht de hoeveelheid data die is opgevraagd of de aard van de databronnen.”
 
(453 woorden)
 
BERICHT VOOR DE REDACTIE
 
Over Information Builders
Information Builders levert software en diensten waarmee commerciële organisaties, overheidsinstellingen en onderwijsinstellingen slimmere beslissingen kunnen nemen en processen kunnen stroomlijnen. De software van het bedrijf is geïnstalleerd op tienduizenden locaties en bedient miljoenen gebruikers. Information Builders’ WebFOCUS business intelligence (BI) platform levert sterk schaalbare informatie-applicaties, analyse-oplossingen en klantgerichte portals aan de nieuwe generatie informatiegebruikers, voor de realisatie van onderscheidende bedrijfsresultaten. Information Builders’ iWay Software integratieplatform stelt bedrijven in staat om optimaal gebruik te maken van hun informatiebronnen. Zij kunnen hiermee hun interne en business-to-business processen stroomlijnen en tegelijkertijd de algehele toegankelijkheid en betrouwbaarheid van informatie verbeteren, ongeacht de complexiteit van de omgeving. Het hoofdkantoor van Information Builders is gevestigd in New York City en het bedrijf heeft 60 kantoren wereldwijd. Het bedrijf telt 1.350 medewerkers en heeft significante samenwerkingsverbanden met toonaangevende partners in de markt. Ga voor meer informatie over Information Builders naar informationbuilders.nl of volg Information Builders via @infobldrs.

Voor verdere persinformatie of fotomateriaal, kunt u contact opnemen met Sander van Buuren van LEWIS, Global Public Relations
Tel: +31 (0) 40 235 46 00
Fax: +31 40 235 46 01
E-mail: sandervb@lewispr.com
http://www.lewispr.com

Voor meer informatie over Information Builders kunt u contact opnemen met Paul-Jan Piekema, Marketing Manager Benelux, Information Builders:
Tel: +31 (0)20 4563315
E-mail: paul_jan_piekema@ibi.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 135 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Information Bu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu