www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

Seminar ‘Aan de slag met Het Nieuwe Werken’ groot succes

Initiatiefnemer IS Enterprise ziet grote behoefte aan kennisdeling

Purmerend, 21 april 2011 – Het seminar ‘Aan de slag met Het Nieuwe Werken’ dat IS Enterprise, onderdeel van IS Group, organiseerde op 19 april 2011, is zeer succesvol verlopen. In totaal leerden ongeveer zestig deelnemers aan de volgeboekte ochtend- en middagsessies in drie uur alles over de voordelen van tijds- en plaatsonafhankelijk werken. Daarnaast ontvingen ze diverse handvatten om Het Nieuwe Werken in hun eigen organisatie te implementeren. Het seminar, georganiseerd in samenwerking met CTB Personele Systemen, vond plaats in het kantoor van Microsoft op Schiphol.

IS Enterprise en CTB Personele Systemen besteedden op het seminar speciale aandacht aan de HR- en ICT-componenten van Het Nieuwe Werken. Beide bedrijven leerden de deelnemers hoe Het Nieuwe Werken hun bedrijfsvoering via onder meer desktopoplossingen en mobiele HR-apps kan optimaliseren. Daarnaast kregen de deelnemers een rondleiding door het geheel voor Het Nieuwe Werken ingerichte pand van Microsoft.

“Het succes van dit seminar geeft aan dat we voldoen aan een vraag vanuit de markt”, zegt Jan Willem des Tombe, directeur van IS Group. “Via het seminar hebben deelnemers een volledig beeld gekregen van Het Nieuwe Werken. Dat het leeft bij organisaties in diverse branches, wisten we. Maar nu ze ook de voordelen van tijds- en plaatsonafhankelijk werken in de praktijk hebben gezien, geeft het hen een goede aanzet om het definitief door te voeren in de eigen organisatie. Zeker als je het gemak ziet waarmee de ICT-component van Het Nieuwe Werken via een hosted desktop is in te voeren. Wat betreft het seminar: dit gaan we zeker nog een keer organiseren.”

Meer informatie en een whitepaper over het seminar is te vinden op: www.isenterprise.com/hosted-desktop.html.

###

Over IS Group
IS Group is de grootste onafhankelijke Nederlandse aanbieder van oplossingen op het gebied van hosted ICT, waaronder IT-outsourcing, hosting en datacenters, managed services, desktopoutsourcing en connectiviteit voor het mkb, ZZP’ers en de grootzakelijke markt. Met IS HyperGrid biedt de onderneming een volwaardige cloud computing-propositie die voorziet in disaster recovery en high-availability. IS Group heeft als enige Nederlandse ICT-dienstverlener een drievoudige ISO-certificering (ISO 9001 – Quality Management, ISO 27001 – Information Security en ISO 20000 – IT Service Management).

IS Group biedt zijn diensten aan onder de merken IS Enterprise en IS Online.

Klanten van IS zijn onder andere Ohra, rijksoverheid, Fitness First, Radio 538, Vacanceselect.nl, Amsterdam RAI, Generali Verzekeringsgroep, NS Hispeed, MOJO Concerts en New York Pizza. Het bedrijf rondde 2010 af met een geconsolideerde jaaromzet van twintig miljoen euro. Op het hoofdkantoor van IS werken circa 135 professionals.

Voor meer informatie

LVT PR
Annemiek Driessen
Tel.: 030-6565070
E-mail: IS@lvtpr.nl

IS Group
Jan Willem des Tombe
Tel.: 0299-476185
E-mail: jwdestombe@is.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 38 dagen
KPN Internedse.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu