www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:

a&o integreert SMS Passcode met haar oplossing voor werkplekvirtualisatie

Gouda, 20 april 2011, a&o systems + services Benelux B.V. (a&o), het expertisecentrum voor virtualisatie en cloud oplossingen voor middelgrote bedrijven, heeft SMS Passcode geïntegreerd met haar oplossing voor werkplekvirtulaisatie.

SMS Passcode is een authenticatie-oplossing via de mobiele telefoon waarbij de gebruiker per SMS een eenmalige inlogcode toegezonden krijgt. Deze code geeft de gebruiker toegang tot zijn of haar applicaties en gegevens.

SMS Passcode is een "two-factor authentication" oplossing. "Two-factor authentication" betekent dat minimaal twee van de genoemde authenticatiemethoden onafhankelijk van elkaar worden gebruikt, bijvoorbeeld wachtwoord en token.

Met SMS Passcode meldt de gebruiker zich aan met een gebruikersnaam en wachtwoord. Na controle wordt een unieke inlogcode per SMS bericht naar de mobiele telefoon verstuurd. Met deze code krijgt de gebruiker na verificatie volledig toegang tot de werkplek en wordt het SMS bericht verwijderd.

Ron Happel, directeur van a&o, zegt: “een groot voordeel van virtueel werken is dat de gebruiker altijd en overal toegang heeft tot zijn applicaties. Extra beveiligingsmaatregelen zijn zeker niet overbodig wanneer men van buitenaf toegang verschaft tot de werkplekomgeving. Een RSA token is dan ook een voor de hand liggende oplossing. Echter, de praktijk laat vaak zien dat de gebruiker onzorgvuldig met de token omgaat en deze vaak vergeten is of verloren geraakt. De mobiele telefoon die als token functioneert is dan ook ideaal. Een mobiele telefoon wordt met meer zorg behandeld en kent een hoge (gebruiks)waarde. Tenslotte wordt de mobiele telefoon als een eerste levensbehoefte gezien.”

a&o heeft SMS Passcode geïntegreerd met haar op Oracle VDI gebaseerde oplossing voor werkplekvirtualisatie.

Meer info op: www.aobenelux.nl/producten_en_diensten/werkplekvirtualisatie

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over a&o systems + services Benelux B.V. (a&o)
a&o is het expertisecentrum voor virtualisatie en cloud oplossingen voor middelgrote organisaties. a&o verbetert het rendement van deze organisaties door gegarandeerd uitzonderlijke kennis en ervaring te leveren door medewerkers die “een verschil maken” en door de overeengekomen kostenbesparingen, effectiviteit en/of productiviteit te realiseren.
a&o is leveranciersonafhankelijk en samen met haar partnerbedrijven telt zij 2000 medewerkers in Europa.

a&o is gevestigd aan de Stavorenweg 4 te Gouda. Voor meer informatie over de dienstverlening van a&o bezoek www.aobenelux.nl.

Verstreken tijd: 15 jaar en 81 dagen
a&o systems + .. contact  

+31 (0) 182 69 69 40
info@aogroup.nl
www.aogroup.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl