www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:

MphasiS stelt Ann Weaver aan als hoofd van de wereldwijde Insurance Solutions Group

Amsterdam, 7 april 2011 - MphasiS, toonaangevend IT-dienstverlener, maakt de aanstelling van Ann Weaver bekend. Zij komt aan het hoofd te staan van de Insurance Industry Solutions Group. Weaver gaat een team van domain experts en technische consultants aansturen. MphasiS’ verzekeringsactiviteiten groeien en bieden business-gedreven technologie en business process-oplossingen aan de verzekeringssector wereldwijd. Insurance is een van MphasiS’ strategische focusgebieden en deze aanstelling is een volgende stap op weg naar het verder uitbreiden en verstevigen van de verzekeringstak wereldwijd.

Voordat zij bij MphasiS in dienst kwam, werkte Ann bij Aon, een toonaangevende aanbieder van risk management-, insurance- en reinsurance-oplossingen. Hier werkte zij 11 jaar in diverse management- en technische posities, waarvan het meest recent als Aon Risk Services’ Chief Information Officer for Global Products. Bij MphasiS zal Ann verantwoordelijk zijn voor het verder laten groeien van de verzekeringstak, waarbij zij haar gedegen domain-kennis van het ontwikkelen van strategieën voor innovatie en groei in kan zetten. Ze zal de strategie voor het ontwikkelen van bedrijfsoplossingen, strategische investeringen, allianties en partnerships aansturen.

Gedurende haar carrière heeft Ann altijd gewerkt binnen de financiële dienstverlening en verzekeringen waar zij vooruitstrevende technologische groepen aanstuurde. Ze leidde zowel infrastructuur- als applicatieteams en de ontwikkeling en het leveren van wereldwijde oplossingen en strategieën. Bij MphasiS gaat Ann rapporteren aan Ganesh Pai, Head – Global Insurance Vertical.

“Ann Weaver heeft een buitengewoon brede kennis van en ervaring met de verzekeringssector. Zij is een echte aanwinst omdat onze verzekeringstak blijft groeien”, aldus Ganesh Pai. “MphasiS heeft een goed inzicht in de verzekeringsindustrie en Ann’s kennis maakt haar uitermate geschikt om deze groep aan te sturen. We werken er samen met onze klanten aan om hunbedrijfsactiviteiten te laten voldoen aan de veranderende vraag vanuit de verzekeringssector.”

“De verzekeringssector staat constant onder druk en wordt geconfronteerd met obstakels zoals veranderingen in wet- en regelgeving, consolidatie binnen de sector en krimpende marges”, aldus Ann Weaver. “Deze rol bij MphasiS is voor mij een geweldige mogelijkheid om ons verder te richten op klanten en hun behoeftes en daarnaast op het bieden van onderscheidende, resultaatgerichte oplossingen.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

MphasiS is een toonaangevende leverancier van applicatie-, infrastructuur- en BPO-diensten. Het bedrijf levert aantoonbare verbeteringen in bedrijfsprestaties van klanten door een combinatie van technologische kennis, domein- en procesexpertise. MphasiS heeft op dit moment meer dan 38.000 medewerkers in dienst en bedient klanten over de hele wereld in de financiële & verzekeringssector, de gezondheidszorg, de media en entertainmentsector, de communicatie-, transport-, energie-, consument- en retailbranche en overheden. Kijk voor meer informatie op www.MphasiS.com.

Voor meer informatie, fotomateriaal of interviews kunt u kijken op bit.ly/f6QADD of contact opnemen met Claudia Top of Suzanne Caron van LEWIS PR:

Tel: + 31 (0) 40 235 46 00
Fax: + 31 (0) 40 235 46 01
E-mail: mphasisnl@lewispr.com
Web: www.lewispr.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 27 dagen
MphasiS Europe.. contact  

Preeti Singh
+31 20 403 7330
preeti.singh@mphasis.com
www.mphasis.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl