ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 105 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

CIBER benoemt Onno Coenen tot Recruitment Manager

Recruitmentteam zoekt 150 nieuwe collega’s in 2011

Eindhoven, 5 april 2011 – Onno Coenen (37) is benoemd tot Recruitment Manager bij CIBER Nederland. In deze functie stuurt hij een recruitmentteam aan dat de beoogde groei van de ICT-dienstverlener zal ondersteunen; zo zijn er in 2011 naar verwachting 150 nieuwe medewerkers nodig. Hiervoor werkte Coenen als Sales Manager bij CIBER. 

CIBER Nederland heeft de laatste jaren een flinke groei doorgemaakt: tussen 2008 en 2010 groeide het bedrijf van ongeveer 350 tot ruim 500 medewerkers. Dit jaar zoekt CIBER maar liefst 150 nieuwe medewerkers (consultants, beheerders, projectmanagers, sales- en accountmanagement), verspreid over verschillende disciplines, waaronder SAP, Oracle, Microsoft, Java en Tibco. 

Onno Coenen: “Deze groei is noodzakelijk om de verwachte groei bij onze bestaande klanten goed op te kunnen vangen, maar ook om de gescoorde projecten bij nieuwe klanten te kunnen bemensen. Ik kijk ernaar uit om samen met mijn team deze groei mogelijk te maken. Het aantrekken van nieuw talent en versterking voor CIBER is niet alleen een mooie uitdaging, maar geeft vooral ook een enorme voldoening.”
 
Tom van den Berg, directeur van CIBER Nederland: “Onno kent onze organisatie door en door. Zijn netwerk en ervaring maken hem de aangewezen persoon om dit proces als Recruitment Manager te leiden. Gelukkig heeft CIBER als werkgever een uitstekende reputatie doordat we ook tijdens een recessie zijn blijven investeren in opleidingen, trainingen, innovatie en social events. Consultants worden hierdoor uitgedaagd en daar profiteren onze klanten ook weer van.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over CIBER Nederland
CIBER is een wereldwijde full service IT dienstverlener die zich specialiseert in het bouwen, integreren en beheren van kritische bedrijfsoplossingen en -systemen. Onze oplossingen worden zowel in maatwerk- als in pakketvorm geleverd. De diensten worden verleend voor alle technologische platforms, besturingssystemen en bestaande infrastructuren.

CIBER (NYSE: CBR) kijkt terug op dertig jaar internationale ervaring met klanten in zowel de overheid als het bedrijfsleven. Met 9000 medewerkers over de hele wereld genereert CIBER een omzet van ongeveer 1 miljard dollar. In Nederland is CIBER inmiddels 14 jaar actief met ongeveer 500 medewerkers vanuit de vestigingen Eindhoven, Nieuwegein, Den Bosch, Rotterdam en Amsterdam.

CIBER Nederland richt zich op de branches (high-tech) industrie, utilities, overheid, groothandel, telecom, media, financiële en zakelijke dienstverlening. 

Voor meer informatie over CIBER kunt u contact opnemen met:

CIBER Nederland
Wilco Jacobs
Tel: +31 (0)40 232 90 90 
E-mail: wilco.jacobs@ciber.nl 

Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met:
Freek Janssen van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 46 00                             
Fax: +31 (0)40 235 46 01
E-mail: freek.janssen@lewispr.com


Verstreken tijd: 15 jaar en 105 dagen
CIBER contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl