ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:

NETASQ recruteert Midsize en Enterprise resellers tijdens Infosecurity.be

Nieuwe resellers moeten NETASQ ondersteunen bij het verstevigen van de positie op de Midsize en Enterprise markt in de Benelux

Breda, 21 maart 2011NETASQ, Europees leverancier van netwerk- en mail security-oplossingen, recruteert nieuwe resellers tijdens Infosecurity.be op 23 en 24 maart in Brussel. NETASQ wil haar positie in de Enterprise en Midsize markt in de Benelux behoorlijk verstevigen. Hiervoor zoeken zij naar nieuwe partners die NETASQ ondersteunen op het gebied van verkoop, advies, service en technische support.

Het Midsize en Enterprise portfolio van NETASQ biedt unieke kansen voor de reseller om zich te onderscheiden in de security-markt. NETASQ heeft als eerste aanbieder de EAL4+ status bereikt op basis van V3.1 van de Common Criteria en bovendien als enige Unified Threat Manager (UTM) de EU RESTRICTED certificering behaald. Verder kent het portfolio een ongekend snelle data throughput en zijn snelle en perfecte installaties, dankzij de nieuwe natural language interface, verzekerd. Dit vertaalt zich in tijdwinst voor de reseller en een hogere veiligheid voor klanten.

Enterprise accountmanager Benelux bij NETASQ, Cathérine Dernies zegt: “Het Enterprise portfolio van NETASQ is het afgelopen jaar enorm gegroeid. Komend jaar willen we ook ons partnernetwerk in deze markt flink uitbreiden. Wij hechten daarbij veel waarde aan de kwaliteit van onze resellers. Zij krijgen lokale ondersteuning op het gebied van techniek en sales, certificatiemogelijkheden en kans op interessante marges. Dankzij ons nieuwe Opportunity Registration Program (ORP) en incentives programma worden resellers die actief bijdragen aan new business individueel beloond.”

Tijdens de beurs zijn geïnteresseerden van harte welkom voor een vrijblijvend gesprek. Het team van NETASQ is beide dagen op de beurs aanwezig en is te vinden op de NETASQ stand D106 in paleis 8 van het Brussels Expo te Brussel en bij distributeur Azlan op stand B060.



Over NETASQ
Met meer dan 75.000 verkochte producten wereldwijd via een distributiekanaal van meer dan 750 partners verspreid over veertig landen, kan NETASQ zich een belangrijke speler op het gebied van informatiebeveiliging noemen. De oplossingen van NETASQ voldoen aan de behoeften van bedrijven voor een gecombineerde beveiligingsmethode voor netwerkbedreigingen en spam. Voor meer informatie, bezoek www.netasq.com.

Voor aanvullende informatie, kunt u contact opnemen met:
Marcommit
Erik Weerts
Tel. 035 – 582 2730
netasq@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 130 dagen
NETASQ contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR