www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

Lasent bouwt computerruimte Fontijne Grotnes

Computerruimte- en datacenterspecialist Lasent gaat voor Fontijne Grotnes de verbouwing van de bestaande computerruimte uitvoeren. Fontijne Grotnes vierde in 2009 het 100-jarig bestaan. Ze hebben dus de komst van de eerste PC binnen het bedrijf zelf meegemaakt. De bestaande computerruimte voldeed niet meer de eisen die men tegenwoordig aan een computerruimte mag stellen. Een zeer hoge beschikbaarheid is van belang zeker nu ook steeds meer externe locaties van Fontijne Grotnes gebruik maken van de informatievoorziening van de centrale computerruimte.

Fontijne Grotnes heeft zich door de jaren heen ontwikkeld tot een specialist in het ontwerpen en vervaardigen van productieprocessen en –systemen voor diverse industrieën. Deze processen en diensten worden voornamelijk gebruikt in de wielen-, witgoed-, plastic- en petrochemische industrie.

Toonaangevende techniek, grote mate van klantgerichtheid, hoge kwaliteitseisen en betrouwbaarheid zijn de belangrijke pijlers van het ondernemingsbeleid. Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlaardingen. Fontijne Grotnes heeft verder een verkoop- en productiekantoor in Chicago en verkoopkantoren in China, Rusland, India en Japan, met een totaal personeelsbestand van 140 medewerkers.

De bestaande computerruimte zal door Lasent in oppervlakte worden vergroot, er zullen extra 19”kasten bij worden geplaatst, een redundante computerairconditionerinstallatie, een modulaire UPS, een brandmeld- en blusgasinstallatie en de elektrotechnische installatie in de ruimte. Omdat energiebesparingen en “het Groen denken” hoog op de prioriteitenlijst bij Fontijne Grotnes staat zal de ruimte worden gebouwd op basis van gesloten koude straten.
Fontijne Grotnes heeft voor Lasent gekozen omdat er reeds een relatie lag en Fontijne Grotnes Lasent als een betrouwbare partij ziet. De ruimte zal over enkele weken in gebruik genomen gaan worden.

Lasent is expert in het ontwerpen, realiseren en beheren van computerruimtes/serverruimtes en datacenters. Meer informatie over dit project kunt u per mail opvragen bij frankdekruijf@lasent.nl

Meer informatie over Lasent kunt u vinden op www.lasent.nl


Verstreken tijd: 15 jaar en 110 dagen
Lasent contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR