ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 129 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

OpenText en Agis Zorgverzekeringen winnen VIP/Doc award ‘Applicatie van het Jaar’ 2010

OpenText StreamServe Persuasion StoryTeller winnaar in de categorie klantgerichtheid / interactie

Hoofddorp, 22 februari 2011 – Tijdens het VIP/Doc Gala 2010, op donderdagavond 17 februari jl. in Het hart van Holland in Nijkerk, werd de VIP/Doc award ‘Applicatie van het Jaar’ in de categorie klantgerichtheid / interactie aan OpenText toegekend voor de applicatie OpenText StreamServe Persuasion StoryTeller bij Agis Zorgverzekeringen. Ruim 130 documentprofessionals waren getuige van de prijsuitreiking die werd verricht door leden van de vakjury in samenwerking met presentator Toine van Peperstraten.

Het juryrapport over de winnende applicatie: “De toepassing van OpenText StreamServe Persuasion StoryTeller bij Agis Zorgverzekeringen heeft geleid tot een compleet nieuwe manier van klantcommunicatie die organisatiebreed is ingezet en wordt gedragen. Het resultaat is dat klantgroepen nu gestandaardiseerd en toch zo diep mogelijk gesegmenteerd worden benaderd met per doelgroep op maat samengestelde mailpacks. De productietijd van één aanbieding is teruggebracht van enkele maanden naar enkele weken en als het moet zelfs enkele dagen. De out of pocket kosten zijn sterk afgenomen, het proces is onder controle gebracht, de conversiecijfers nemen toe en de klant is meer tevreden dan voorheen. De jury was onder de indruk van de klantgerichtheid waarmee bij Agis deze applicatie is ontwikkeld en neergezet. De conclusie van de jury was dan ook dat Agis Zorgverzekeringen de award in de categorie klantgerichtheid / interactie heeft verdiend.”

Brian Reijengoud, Campagne Manager bij Agis Zorgverzekeringen: “We zijn uiteraard verheugd dat we de VIP/Doc award ‘Applicatie van het Jaar’ in ontvangst mochten nemen. We waren genomineerd in twee categorieën en zijn blij dat we in de categorie klantgerichtheid/ interactie hebben gewonnen. Door OpenText StreamServe Persuasion StoryTeller kunnen wij de doelgroep gerichte packs offreren.”

Ingrid Bosman, Country Manager Benelux bij OpenText: “We zijn trots dat de jury van VIP/Doc magazine onder de indruk was van de klantgerichtheid waarmee OpenText StreamServe Persuasion StoryTeller bij Agis Zorgverzekeringen is ontwikkeld en geïmplementeerd. Met behulp van ons groeiende portfolio aan technologieën biedt OpenText klanten nieuwe manieren om de betrokkenheid van en interactie met klanten te vergroten. Deze technologieën omvatten social media, web experience management, mobiele toepassingen en nu ook de oplossing voor klantcommunicatie Persuasion – de eerste oplossing van StreamServe die is toegevoegd aan de OpenText ECM Suite.”

De Applicatie van het Jaar Award is een initiatief van VIP/Doc, het vakblad voor document-professionals. De award wordt in vijf categorieën uitgereikt, op basis van een juryrapport. Hierbij wordt onder meer gekeken naar innovatiegraad, borging in de organisatie en waarde voor de gebruikers. Ruim een week voorafgaand aan de gala-avond hadden alle genomineerden de kans zich persoonlijk te presenteren voor de jury, bestaande uit Hans Kaashoek (Strategy Partners), Jan Kloeze (hoofdredacteur VIP/Doc), Teun Putter (eindredacteur VIP/Doc) en Ed Boogaard (redacteur en analist).

Over OpenText
OpenText, toonaangevend leverancier van Enterprise Content Management (ECM) softwareoplossingen, helpt organisaties bij het beheren van hun zakelijke content en het genereren van meerwaarde hieruit. OpenText beschikt over twee decennia aan expertise ter ondersteuning van 100 miljoen gebruikers in 114 landen. In samenwerking met onze klanten en partners brengen wij toonaangevende Content ExpertsTM bijeen om organisaties te helpen bij het vastleggen en behouden van corporate geheugen, verhoging van de merkwaarde, automatiseren van processen, beperken van risico's, compliance beheer en verbetering van het concurrentievermogen. Meer informatie is te vinden op www.opentext.com

Voor redactionele informatie/beeldmateriaal:
OpenText,
Influx PR - Gerline van Wijnen/Hilde Mussche, tel: +31 (0)55 3663034, e-mail: opentext@influx-pr.com (0511)

Verstreken tijd: 15 jaar en 129 dagen
OpenText contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl