Huizen, 10 februari 2011 –
InSearch, specialist op het gebied van executive search van professionals binnen de ICT sector, heeft Alexander Hoekstra (44) aangesteld als Managing Consultant. In zijn nieuwe functie zal Alexander verantwoordelijk zijn voor het verder versterken van de marktpositie van InSearch voor het invullen van Commerciële- en ICT-posities op operationeel-, management- en directieniveau.
Voor zijn overstap naar InSearch heeft Alexander jarenlange ervaring opgedaan bij DPSC Executive Search in diverse functies. Binnen deze organisatie was hij als IT Practice Manager verantwoordelijk voor een ervaren team van consultants en researchers en heeft hij een uitgebreid netwerk in en diepgaande kennis over de ICT-branche opgebouwd. In deze periode heeft hij diverse grote ICT-bedrijven en eindgebruikers succesvol ondersteund bij het maken van de juiste match.
“Met de komst van Alexander kunnen wij naast de voor ons bekende ICT-markt van commerciële professionals nu ook de markt van vakinhoudelijke ICT-professionals bedienen. De kennis van de markt en het netwerk van Alexander zorgt ervoor dat we deze dienstverlening kunnen leveren op ons kwaliteitsniveau”, vertellen Gert Groenewoud en Sandy Nagelkerken, directie van InSearch. “De persoonlijke gedrevenheid en sterk ontwikkelde vakinhoudelijke kwaliteiten van Alexander passen naadloos binnen onze organisatie en versterken onze klantgeoriënteerde en exclusieve benadering.”
“InSearch heeft een zeer heldere visie en een sterk resultaatgerichte focus”, licht Alexander Hoekstra zijn keuze toe. “Juist binnen de hogere echelons is het een people business. De toppositie die InSearch inneemt binnen de ICT-branche, geeft mij de kans om mijn passie voor mensen en ICT op een professionele manier te vertalen in executive search-trajecten.”

Alexander Hoekstra, Managing Consultant bij InSearch.
Over InSearch
InSearch, opgericht in 1998, is een professionele dienstverlener die actief is in de ICT-branche. InSearch vult vakinhoudelijke en commerciële posities op operationeel, management en directieniveau in bij ICT organisaties. Door jarenlange ervaring met bedrijven en sales-, marketing-, ict-, management- en directie professionals is InSearch daadwerkelijk in staat een optimale match tussen opdrachtgevers en professionals te creëren. Het team bestaat uit ervaren consultants, die de business kennen en beschikken over een uitgebreid ICT-netwerk. Door een excellent aanbod en een werkwijze met oog voor detail worden resultaten optimaal geborgd en is rendement verzekerd. Voor meer informatie:
www.insearch.nl
Meer informatie:
Marcommit PR
Roy Roelofs
035 582 27 30
roy@marcommit.nl