www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:

Samenwerking Intrakoop en VION Food Group biedt zorginstellingen kostenbesparing op kwaliteitsvleesproducten

convenience vleesproducten afgestemd op de specifieke wensen van de klant

WAARDENBURG 10 februari 2011Intrakoop, de organisatie voor kostenbesparing in de zorg, werkt sinds 1 januari samen met VION Food Group. De samenwerking is erop gericht om kosten in de zorg te besparen en tegelijkertijd kwaliteit en efficiency te verbeteren.

Onder de merknamen Q-linaire en Salomon FoodWorld levert VION Food Group een assortiment convenience vleesproducten met uitgebreide mogelijkheden. Van traditionele producten als schnitzels, tot trendy mini wraps en ook vegetarische producten. Alles is afgestemd op de specifieke behoeften van de foodservicemarkt en geschikt voor snelle en eenvoudige bereiding.

Frank Kaptein, directeur Intrakoop: ”Eten is een belangrijke component voor klanttevredenheid. Met de vleeskwaliteit, het uitgebreide assortiment en het bereidingsgemak dat VION Food Group met passie voor het vak levert, zullen zorginstellingen hun gasten of patiënten elke dag verrassen. Dit, terwijl het budget onder controle blijft.”

Henk Lefers, General Manager Foodservice bij VION Food Group: “Met Intrakoop als partner leveren we niet alleen een smaakvol stukje vlees, maar ook een positieve bijdrage aan het voedingsbudget van zorginstellingen.”

###

Over Intrakoop
Intrakoop is de organisatie voor kostenbesparing in de zorg. De inkoopcoöperatie helpt 500 zorgorganisaties op circa 5.200 locaties efficiënter te werken. De Intrakoop-adviseurs zijn experts op inkoop in de zorg. De adviseurs zijn gespecialiseerd in energie, voeding, medische artikelen en facilitaire diensten. Intrakoop is opgericht in 1959. De organisatie werkt zorgbreed en telt circa 40 medewerkers.

Voor meer informatie over Intrakoop, zie www.intrakoop.nl, of neem contact op met Ledenservice, telefoon (0418) 657070, email ledenservice@intrakoop.nl.

Perscontact
Carolijn Peelen, telefoon 06 53280936, email carolijn@peelen.nu

Verstreken tijd: 15 jaar en 87 dagen
Intrakoop contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu