www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

HP introduceert flexibele display voor extra gebruikscomfort

Touchscreen PC van HP met vernieuwd ergonomisch design

Amstelveen, 8 februari 2011 - HP onthult vandaag de eerste touchscreen desktop-pc met een display die 60 graden voorover en achterover kan bewegen. De nieuwe HP TouchSmart PC kan versteld worden van recht opstaand tot vrijwel plat liggend. Gebruikers kunnen de display telkens instellen op de meest comfortabele wijze voor gebruik.

Ergonomisch ontwerp stelt gebruikers in staat om meer te doen en te delen
Met de nieuwe HP TouchSmart PC krijgen consumenten en bedrijven meer bewegingsvrijheid, een superieure kijkervaring en een intuïtieve touch-ervaring. De mogelijkheid om het scherm liggend te gebruiken biedt extra comfort voor langdurig gebruik, waarmee het spelen van spelletjes of interactie met klanten super gemakkelijk wordt. De LED verlichting in het LCD-scherm biedt optimale kijkhoeken, zelfs in liggende positie. Met het 180 graden draaibare scherm kan men gemakkelijk informatie met anderen delen.

Gepersonaliseerd entertainment door intuïtieve software, Beats Audio en applicatie voor thuisnetwerk verbinding
De TouchSmart omvat ook Beats Audio; een high-performance-technologie ontwikkelt door HP en Beats by Dr Dre ™. Met Beats Audio kunnen luisteraars muziek beluisteren op de manier zoals de artiest het bedoeld heeft - zoals het klinkt in de studio.

De TouchSmart beschikt ook over de nieuwe HP Link-Up applicatie. Deze app maakt het mogelijk elke laptop of desktop PC met de TouchSmart te verbinden via een thuisnetwerk. Link-Up is de perfecte begeleider van de ‘digitale levensstijl’, waarmee gebruikers bestanden of content zoals foto's en video's gemakkelijk kunnen delen en op het grotere HD-scherm van de TouchSmart kunnen bekijken.

De belangrijkste specificaties van de nieuwe TouchSmart Consumer PC:

  • High-definition touch display van 58.4cm (23”) diagonaal kan tot 60 graden voorover en achterover beweegt worden en tot 5 graden naar voren gekanteld worden.
  • 180 graden draaibaar scherm
  • Uitvoering in strak en mooi design
  • BeatsAudio voor een ongekende geluidsbeleving
  • HP Link-Up: App voor connectie met thuisnetwerk
  • Ubisoft ® 's real-time strategy game RUSE ™ is voorgeïnstalleerd (indicatie winkelwaarde € 35.99)
  • Beschikbaar vanaf april 2011 voor een adviesprijs van € 1399
“De nieuwste generatie touch computing van HP is ontwikkeld voor intuïtief gebruik, vindingrijkheid en gebruiksplezier. De TouchSmart kan tevens worden ingezet wanneer je ruimte en gebruiksgemak nodig hebt, en als je van mooi design houdt,” zegt Richard Troost, marketing manager van de HP Personal Systems Group.

- Einde Persbericht -

Over HP
HP creëert nieuwe manieren waarop technologie een positief effect heeft op mensen, bedrijven, overheid en de maatschappij. HP is het grootste technologiebedrijf ter wereld en beschikt over een breed portfolio op het gebied van printen, personal computing, software, services en IT-infrastructuur om problemen van klanten op te lossen. Meer informatie over HP (NYSE: HPQ) is te vinden op www.hp.nl.

Voor meer informatie of beeldmateriaal in hoge resolutie kunt u terecht bij Kathrin Schallenberg, tel. 020 30 10 980 of mail kathrin.schallenberg@edelman.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 120 dagen
Hewlett Packar.. contact  

+31 20 721 1111
www.hpe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl