ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 144 dagen geleden)
Bedrijf:

Knauf Insulation kiest voor e-recruitmentplatform van StepStone Solutions

Leiden, 3 februari 2011 – Isolatieproducent Knauf Insulation automatiseert haar recruitmentproces met een compleet e-recruitmentplatform van StepStone Solutions, wereldwijd aanbieder van Software-as-a-Service (SaaS) talentmanagementoplossingen. Deze automatiseringsslag verbetert het recruitmentproces door efficiëntere communicatie met de kandidaat en minder administratieve inspanning. Knauf heeft deze stap genomen, omdat ze een snel groeiende organisatie is die de concurrentie voor dient te blijven door de meest getalenteerde medewerkers binnen de sector te werven.

Lone Christiansen, Group HR Director bij Knauf zegt: “Voor de implementatie van de Talent Acquistie-oplossing van StepStone Solutions was ons recruitmentproces een handmatige procedure die erg veel tijd in beslag nam. We zijn constant op zoek naar nieuw personeel ter uitbreiding van het team. Door de oplossing van StepStone Solutions kunnen we het recruitmentproces professioneler behandelen. Daarnaast bespaart het ook nog eens veel tijd. Zo hebben we nu op onze website een compleet overzicht van alle vacatures in alle operationele landen om zo een nog breder publiek te bereiken.”

“Knauf Insulation verstevigt onze aanwezigheid in België en onderstreept ons vermogen om een breed scala van sectoren te ondersteunen met onze oplossingen waaronder de bouw- en constructie-sector”, aldus Alfons Steenmans, Country Managing Director België en Luxemburg bij StepStone Solutions. “StepStone Solutions’ Talent Acquisitie-oplossing zal Knauf helpen de beste talenten te werven en zal bijdragen aan een efficiënter recruitment proces.”



Over StepStone Solutions
StepStone Solutions helpt organisaties wereldwijd het beste uit hun medewerkers te halen en hun business performance en talentstrategieën te ontwikkelen. StepStone Solutions biedt een compleet pakket van talentmanagementoplossingen voor het vinden, werven, behouden en organiseren van mensen en ondersteunt hen bij de ontwikkeling van hun talent. Met de on-demand software (SaaS) en diensten van StepStone Solutions richten organisaties efficiënte processen in voor onder meer werving en selectie, talentmanagement, performance management, compensation management, skills en competentiemanagement, carrière- en opvolgingsplanning, training en ontwikkelingsmanagement. Met vestigingen in 16 landen en meer dan 550 medewerkers biedt StepStone Solutions software en diensten aan meer dan 1.600 klanten in 50 landen zoals Philips, DSM, ABN AMRO, NS, Atos Origin, Rabobank, Deloitte, Heineken, Lufthansa, PUMA en Virgin Atlantic. StepStone Solutions heeft de overname van MrTed en het product MrTedTalentLink in augustus 2010 afgerond. Voor meer informatie bezoek: www.stepstonesolutions.com.

Over Knauf
Knauf Insulation heeft meer dan 30 jaar ervaring in de isolatie branche. Met bijna 5000 medewerkers in 35 landen en meer dan 30 fabrieken is Knauf nog steeds de snelst groeiende organisatie in de industrie. Knauf presteert financieel sterk met een opbrengsten van 1.2 miljard in 2008. Voor meer informatie bezoek: www.knaufinsulation.nl

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Pauline van Die
Tel. +31 (0)35-5822730 / +31 (0)6-46182796
Email: stepstonesolutions@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 144 dagen
StepStone Solu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl