www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 142 dagen geleden)
Bedrijf:

Nijestee bundelt kennis met Kennissysteem Seneca

90% van alle klantcontacten van woningcorporatie Nijestee worden afgehandeld door de afdeling Wooninformatie. Om vragen snel en correct te beantwoorden bundelt Nijjestee binnenkort alle kennis in het Kennissysteem van Seneca. Alle kennis over producten, diensten, procedures en werkwijzen binnen Nijestee komen met het Kennissysteem vanuit één centraal systeem beschikbaar.

Met circa 13.000 huurwoningen is Nijestee de grootste woningcorporatie in de stad Groningen. Om de vele vragen van huurders te beantwoorden, maken medewerkers nu nog gebruik van verschillende informatiebronnen. Zeker voor nieuwe medewerkers is het vinden van het juiste antwoord geen eenvoudige klus. Daarom heeft Nijestee gekozen voor het kennissysteem van Seneca, een databank die medewerkers met klantencontacten ondersteunt door informatie vindbaar te maken, werkafspraken zichtbaar te maken, wijzigingen te laten zien en een suggestie te geven voor actie.

Klantvraag steeds ingewikkelder
Nijestee verwacht namelijk dat vragen van klanten door de toegankelijkheid van informatie ingewikkelder worden. Karla Greven, Manager Wooninformatie: “Klanten hebben hoge verwachtingen van de kwaliteit van de dienstverlening en de communicatie van organisaties als Nijestee. Hoe meer de klant begrijpt, hoe meer grip hij krijgt op de materie en dat leidt tot vragen die meer inhoudelijk zijn.”

Kennissysteem structureert kennis
Het kennissysteem van Seneca helpt Nijestee bij het verstrekken van antwoorden op ingewikkelde vragen en het verbeteren van de kwaliteit van het klantcontact. Karla Greven: We verwachten dat onze medewerkers inspelen op de behoefte van de klant zodat deze zich gezien en gehoord voelt. Het kennissysteem biedt structuur, een duidelijk onderscheid in vraag en antwoord, geldende werkafspraken, verantwoordelijkheden en achtergrondinformatie. Direct bij het opstarten ziet de medewerker bijvoorbeeld dat informatie is gewijzigd. Hoe gemakkelijker onze medewerkers informatie kunnen vinden, hoe meer ze zich kunnen concentreren op de klant.”

Meer informatie over het door Smartsite aangedreven kennissysteem van Seneca, leest u op onze website. Op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf u dan vrijblijvend in voor onze digitale nieuwsbrief!


Johan Blok (CSO Seneca), Gaaike Euwema (Directeur Woondiensten Nijestee) en Karla Greeven (Manager Wooninformatie Nijestee) bezegelen de samenwerking.

Verstreken tijd: 15 jaar en 142 dagen
Seneca BV contact  

+31 (0)15 - 251 37 00
info@seneca.nl
www.seneca.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl