www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 164 dagen geleden)

SCENSE BENOEMT MARCEL MAYER ALS PARTNER SALES MANAGER

Rotterdam, 13 januari 2011 - Scense, de snelst groeiende leverancier van User Workspace Management software, heeft Marcel Mayer (46) benoemd als Partner Sales Manager. Mayer is afkomstig van Tech Data Azlan (voorheen CDG Europe BV), een bedrijf dat de afgelopen tien jaar een indrukwekkende groei heeft laten zien. Mayer was sinds 2000 bij CDG in dienst als Corporate Account Manager, PreSales Consultant en Sales Manager. Als PreSales Consultant was hij de aanjager van Applicatie Virtualisatie van Softricity in de Benelux (sind 2006 bekend onder de App-V oplossing van Microsoft).

Voor CDG was hij tien jaar werkzaam in het resellerkanaal als Account Manager. Mayer heeft dankzij deze werkgevers zowel in het reseller kanaal successen geboekt als bij een distributeur. “Ik weet hierdoor wat de behoefte is van de eindgebruiker en ik ken de wensen van resellers. Mijn voorkeur gaat uit naar het positioneren van innovatieve software in de ICT markt,” aldus Mayer.

Koen Bouwers, CEO van Scense, is erg enthousiast dat Marcel Mayer zijn team komt versterken. “Zijn ervaring van meer dan twintig jaar in het kanaal is voor ons uiterst waardevol. Hij kan de reseller volledig ondersteunen bij de salescycli. Zijn aanname is ook een teken van commitment van Scense aan de kanaalstrategie.”

Over Scense

Scense is in Nederland de snelst groeiende leverancier van user workspace management oplossingen. De Scense Workspace Management Suite verandert dure, gemengde en gedistribueerde desktop omgevingen in één, effectieve, efficiënte, beheersbare en transparante infrastructuur. Dit is mogelijk doordat de workspace en applicaties onafhankelijk zijn van het operating systeem. Alle IT beheer uitdagingen worden opgelost, of het nu gaat om virtuele of fysieke desktops/laptops, applicatie virtualisatie of de virtualisatie van gebruikersprofielen. Scense geeft eindgebruikers hun zin, maar de uiteindelijke controle blijft in de handen van de beheerder.

Voor meer informatie over Scense bezoek www.scense.com of bel +31 10 409 0999.

Scense Media Contact: Koen Bouwers (CEO)

Email: kbouwers@scense.com

www.scense.com/emarketing/logo/Master%20logo+strap.jpg

Verstreken tijd: 15 jaar en 164 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl