ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:

Kingston HyperX 2133MHz XMP gecertificeerd voor Intel Sandy Bridge P67-platform

- Eerste 8GB geheugenmodule ter wereld met certificaat voor Intel P67
- Kingston HyperX T1 gevalideerd op Asus en Gigabyte P67 moederborden


International CES 2011, Las Vegas, NV, 6 januari 2011 – De 8GB 2133MHz Kingston HyperX® geheugenmodule van Kingston Technology Europe Ltd, een onderdeel van Kingston Technology Company Inc., ’s werelds grootste onafhankelijke producent van geheugenproducten, heeft een Intel XMP certificatie behaald voor het P67 Sandy Bridge-platform. De Kingston HyperX T1-kit bestaande uit vier modules (met onderdeelnummer KHX2133C9AD3TIFK4/8GX) is de eerste 8GB geheugenmodule ter wereld die is gevalideerd. Intel heeft de resultaten van de XMP-certificatie gepubliceerd op: http://www.intel.com/consumer/game/extreme-memory.htm

“De nieuwe 8GB HyperX geheugenkit is ontworpen om de snelheids- en capaciteitsgrenzen van de nieuwe P67 moederborden te verleggen,” zegt Erik Vink, Business Development Manager Nederland bij Kingston Technology. “Onze 2133MHz T1-modules met de typische grote heatspreaders hebben de zware testomstandigheden zowel intern als bij Intel doorstaan om de XMP-certificatie te behalen. Dit is de perfecte oplossing voor enthousiaste gebruikers die maximale prestaties willen behalen met het nieuwe Sandy Bridge-platform.”

Kingston heeft de module in het eigen lab eerst onderworpen aan uitgebreide tests op de Asus P8P67 PRO en Gigabity GA-P67-UD4 moederborden. Na deze succesvolle tests werden de modules aan Intel bezorgd voor validatie.

De 2133MHz 8GB modules zijn per direct beschikbaar en hebben een adviesprijs van € 226,13 excl. btw. Kingston HyperX geheugen komt met een levenslange garantie en gratis 24/7 technische ondersteuning. Voor meer gedetailleerde informatie, zie: www.kingston.com/europe.

Kingston HyperX 2133MHz 8GB module van vier – kenmerken en specificaties
Productnummer                 
KHX2133C9AD3T1FK4/8GX
Capaciteit en kenmerken    8GB 2133MHz DDR3 (CL9-11-9-27) DIMM @ 1.65v (kit van 4) XMP met fan
Adviesprijs excl. BTW         € 226,13

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. is ’s werelds grootste onafhankelijke fabrikant van digitale geheugenproducten. Kingston ontwerpt, produceert en distribueert geheugenproducten voor desktop pc’s, laptops, servers en printers en flashgeheugens voor PDA’s, mobiele telefoons, digitale camera’s en MP3-spelers. Door zijn grote netwerk van dochterondernemingen en filialen heeft Kingston productievestigingen in Californië, Taiwan en China en verkoopkantoren in de Verenigde Staten, Europa, Rusland, Australië, Turkije, Oekraïne, Nieuw-Zeeland, India, Taiwan, China en Latijns-Amerika. Meer informatie over Kingston is te vinden op http://www.kingston.com/europe.
 
Kingston en het logo van Kingston zijn geregistreerde handelsmerken van Kingston Technology Corporation. Alle rechten voorbehouden. Alle andere merken kunnen het eigendom zijn van hun respectieve rechthebbenden.

Voor meer informatie:
Kingston Technology
Vincent Oostlander, regional director - Benelux, Nordic & Baltic
E-mail: V.Oostlander@kingston-technology.com

Erik Vink, business development manager Nederland
Telefoon: 06 53 726 944
E-mail:
evink@kingston-technology.com

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Renate van der Wal of Vera Kops van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00
Fax: + 31 (0) 40 235 46 01
E-mail: kingston@lewispr.com
Web: http://www.lewispr.nl

Altijd als eerste de laatste persberichten van Kingston Technology via deze RSS-feed: http://www.lewiswire.com/nl/rss.php?client=584

Verstreken tijd: 15 jaar en 130 dagen
Kingston Techn.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl