www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 129 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Van Munster nieuwe Xerox reseller voor document supplies

Breukelen, 29 november 2010 – Xerox gaat een resellerovereenkomst aan met Van Munster Interieurprojecten. Met deze overeenkomst mag Van Munster zich Monobranded Authorised Xerox reseller noemen. De overeenkomst behelst de verkoop van de Xerox document supplies. Xerox is hierdoor in staat haar regionale zichtbaarheid te versterken en haar marktaandeel te vergroten. Deze aanpak is een direct gevolg van de nieuwe strategie van Xerox gericht op het indirecte verkoopkanaal. Van Munster Interieurprojecten is lid van de Quantore Groep, een inkooporganisatie waar Xerox eveneens een samenwerkingsverband mee heeft.

Van Munster Interieurprojecten richt zich met haar dienstverlening op de gehele kantoorinrichting en heeft daarom een grote toegevoegde waarde voor Xerox. Patrick van Dommelen, National Sales Manager Document Supplies bij Xerox Nederland licht toe: “Het grote aantal klanten waarvoor Van Munster de kantoorinrichting verzorgt, betekent voor ons een nieuwe afzetmarkt en daardoor extra groeimogelijkheden. We gaan door de resellerovereenkomst naast het aanbod van de supplies aan huidige klanten, ook nieuwe markten aanboren voor de verkoop van onze supplies. Van Munster heeft in de regio een grote naamsbekendheid, waardoor wij ons bereik in Midden-Nederland sterk kunnen verbeteren.”

“Wij zijn zeer verheugd met de samenwerkingsovereenkomst met Xerox”, licht Jos Faber, directeur van Van Munster toe. “Xerox is een grote naam met een sterk partnernetwerk waar wij met betrekking tot marketing, kennis en ondersteuning van kunnen profiteren. Xerox is de grootste speler op het gebied van supplies en biedt ons de kans onze dienstverlening flink uit te breiden. Wij zien de samenwerking dan ook met veel vertrouwen tegemoet.”

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling en beheer, en document outsourcing. Via ACS, a Xerox Company, dat in februari 2010 door Xerox is overgenomen, is Xerox ook in staat uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten, inclusief data processing, HR benefits management, financiële ondersteuning en customer relationship management services voor commerciële en overheidsorganisaties wereldwijd te bieden. Xerox Corporation is met 133.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

Xerox® en XEROX en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Xerox® en XEROX en Design®, Xerox Nuvera®, DocuColor®, Mobile Express Driver zijn handelsmerken van, of in licentie gegeven aan Xerox in de Verenigde Staten en/of andere landen.

Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com

Marcommit (voor Xerox)
Ingeborg Schrijver of Ellis Akkermans +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 129 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Magenta Communicatie
Logo Artific
Logo Reflex Online BV
Logo easyStorage Nederland
Logo Golden Rose Cosmetics
Logo Teammaite
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Rewire
Logo Magenta Communicatie
Logo Schneider Electric
Logo Nutanix
Logo Trend Micro
Logo Red Hat
Logo Dell Technologies
Logo Descartes
Logo Orange Business
Logo Veeam Software
Logo Darktrace
Logo KnowBe4
Logo Schneider Electric
Logo Conclusion
Logo NOBEARS
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101699 persberichten
6865 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR