Amsterdam, 18 november 2010 – De omvangrijke campagne ‘Nederland houdt van Simpel’ van sim-only-aanbieder Simpel, die nog maar net van start is gegaan, blijkt nu al een groot succes. De single brand-campagne gaat de komende twaalf maanden Nederland overtuigen van de voordelen van Simpel.
De slogan ‘Nederland houdt van Simpel’ is het komende jaar terug te vinden op internet, de radio, in kranten, op tv en billboards, en in abri’s. Deze grootschalige campagne komt voort uit de recente samenwerking met T-Mobile. Het doel mag duidelijk zijn: niemand kan binnenkort nog om Simpel heen. Dit doet de sim-only-aanbieder door zijn USP’s stuk voor stuk duidelijk over het voetlicht te brengen.
Zo zijn er zes tv-spots die de nadruk leggen op bijvoorbeeld het belplafond dat consumenten zelf kunnen instellen, zodat ze nooit met een torenhoge rekening komen te zitten. Ook is er een spotje dat volledig is gewijd aan het feit dat Simpel geen BKR-check uitvoert bij het accepteren van nieuwe abonnees. Daarnaast maakt de sim-only-aanbieder de voordelen duidelijk ten opzichte van een prepaid abonnement. Zo is Simpel goedkoper en hoeven klanten hun tegoed niet op te waarderen. Uiteraard komen de lage tarieven van Simpel ook aan bod. In een markt die niet erg transparant is, probeert Simpel de consument inzicht te geven in zijn aanpak – Simpel = simpel.
“We zijn erg tevreden over de eerste resultaten van de grootschalige aanwezigheid van Simpel. We groeien continu, maar het aantal nieuwe klanten in de afgelopen weken was opvallend. We hebben er alle vertrouwen in dat het hier niet bij blijft. Ik ben erg benieuwd hoeveel klanten we tot de onze mogen rekenen ná deze campagne. Dat is ongetwijfeld een mooi aantal”, zegt Jasper de Rooij, algemeen directeur van Simpel
Over Simpel
Simpel, aanbieder van sim-only-abonnementen, is opgericht in 2007. Simpel is een merk van T-Mobile Netherlands B.V. en maakt gebruik van het mobiele netwerk van T-Mobile. Simpel is een kleine, slagvaardige organisatie en werkt voor diverse activiteiten samen met gespecialiseerde partners. Simpel verkoopt mobiele abonnementen online via de eigen internetwinkel op
www.simpel.nl.
Voor meer informatie:
Simpel
Jasper de Rooij
Tel.: 06 1334 1334
E-mail:
jasper@simpel.nl
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Gijs van Beek / Isabelle Borsboom
Tel.: 030 – 65 65 070
E-mail:
simpel@lvtpr.nl