ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

Qics scoort 97% in klanttevredenheidsonderzoek

Katwijk, 17 november 2010 - Qics, producent van software voor urenadministratie, behaalt een score van 97% tevredenheid binnen de categorie algemene prestaties in haar jaarlijkse klanttevredenheidsonderzoek.

Qics heeft het klanttevredenheidsonderzoek laten uitvoeren als onderdeel van haar status als Microsoft Gold Certified Partner. Een representatieve groep van klanten heeft door middel van een online enquête haar mening over Qics kenbaar gemaakt.

Eddy Plasier, oprichter en commercieel directeur van Qics, is erg tevreden met de resultaten van het onderzoek. “Het klanttevredenheidsonderzoek geeft ons nieuwe ideeën en verbeterpunten om onze dienstverlening naar een nog hoger niveau te brengen. Ik ben dankbaar voor de tijd en moeite die klanten hebben genomen om mee te doen aan de enquête. Qics gebruikt de resultaten om onze dienstverlening verder aan te scherpen. Ondertussen gaan we door met waar onze klanten tevreden over zijn: het aanbieden van kwalitatief hoogwaardige oplossingen met uitstekende ondersteuning.”

Klanten van Qics blijken vooral gecharmeerd te zijn van de technische deskundigheid, kennis van Exact Software en het gemak van zaken doen met Qics. Daarnaast waardeert men de kwaliteit van de ondersteuning die Qics levert. Omdat Qics belang hecht aan de wensen van haar klanten, is de enquête ook ingegaan op eventuele verbeterpunten. De focus op urenregistratie en integratie met Exact is uitstekend, maar een vereenvoudiging van het upgrade proces kan leiden tot een betere gebruikerservaring.

Over Qics
Qics (www.qics.nl) levert software - voor het plannen, registreren, factureren, journaliseren en analyseren van uren - aan professionele dienstverleners zoals accountantskantoren, ICT bedrijven en adviesbureaus.

---- EINDE PERSBERICHT ----

Noot voor de redactie (niet bestemd voor publicatie)

Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot:
Lambert van der Plas
Telefoon: 071 – 750 15 30
Mobiel: 06 – 42 52 24 07
E-mail: L.vanderPlas@Qics.nl
Website: www.qics.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 120 dagen
Qics contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl