www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 132 dagen geleden)
Bedrijf:

Kom uit die spits in het Qurius Inspirience Center

8 november 2010: Opening Week van Het Nieuwe Werken

Zaltbommel, 5 november 2010 - Op maandagmorgen 8 November vindt met de Tweetup Kom uit die spits de landelijke opening plaats van de Week van het Nieuwe Werken. Vermijd de file en begin je werkdag op een aangename flexplek, het Qurius Inspirience Center!

 

De  Tweetup Komt uit die spits, is een ontbijtbijeenkomst langs de A2 om mensen uit de spits te halen en kennis te laten maken met het nieuwe werken. Flexibel werken is het alternatief voor elke ochtend reizen in de drukke ochtendspits of in de file te staan.

 

Waar:   Qurius Inspirience Center, Van Voordenpark 1a, Zaltbommel

Tijd:      8 november, 7.30 - 10.00 uur

 

Programma:

07.30  uur       Inloop en koffie/thee/croissantje

 

08.00  uur       Welkom door Wibo Koole (directeur Natuur en Milieu), gevolgd door korte presentaties van o.a. Louis Lhoest, directeur International Business Veldhoen+Company; Ruud Kleijnen, gemeentesecretaris Veghel over Seats2Share; John Reynders, directeur Business Marketing Organisatie, Microsoft Nederland

08.30 uur        Opening van de Week van Het Nieuwe Werken door John Reynders

 

08.45 uur        Workshops, netwerken, flexwerken

 

10.00 uur        Einde en filevrij op weg

 

De campagne 'Het Nieuwe Werken doe je zelf' wil werknemers en werkgevers aan het denken zetten over Het Nieuwe Werken, vooroordelen wegnemen en voordelen laten zien. Het startsignaal voor deze grootschalige, landelijke campagne wordt gegeven met 'De Week van het Nieuwe Werken' (8-14 november)  waarin werknemers en werkgevers worden afgeroepen om via social media, kranten, billboards en radio te gaan experimenteren met flexibel werken.

 

Qurius heeft "new ways of working" als speerpunt in zijn toekomstvisie opgenomen en kan bedrijven helpen de benodigde technologie te implementeren. Sinds kort biedt Microsoft Online diensten aan die Het Nieuwe Werken binnen bereik brengen van het MKB. In het Qurius Inspirience Center kunnen bedrijven informatie vinden over Het Nieuwe Werken, en kennisnemen van de praktijkervaringen die Microsoft en Qurius inmiddels zelf hebben opgedaan.

 

De campagne 'Het Nieuwe Werken doe je zelf' is een initiatief van Stichting Natuur en Milieu. Hoofdpartners zijn Microsoft, Centraal Beheer Achmea, NS, het ministerie van Verkeer en Waterstaat en de Taskforce Mobiliteitsmanagement (Platform Slim Werken Slim Reizen) en zal 6 maanden duren. http://www.hetnieuwewerkendoejezelf.nl/.

 

[einde bericht]

 

Qurius N.V.
Qurius biedt IT-oplossingen: ontwerp, architectuur, infrastructuur, implementatie en systeembeheer van op Microsoft gebaseerde bedrijfs- en IT-oplossingen. Vanuit ons hoofdkantoor in Zaltbommel bedienen we klanten door heel Europa, onder andere in België, Duitsland en Oostenrijk, Nederland, Spanje, het Verenigd Koninkrijk en Tsjechië. In 2010 hebben we openlijk onze doelstelling uitgesproken om honderd procent duurzaam te opereren in 2014. Hiermee willen we uitgroeien tot de Europese organisatie, leidend in duurzame ICT. We werken met klanten en partners die net zo ambitieus zijn en dezelfde duurzaamheidsdoelstellingen hebben. Qurius is genoteerd aan Euronext Amsterdam sinds 1998. Voor meer informatie kijk op www.qurius.nl

 

Contact
Qurius NV, Suzanne Schaapman, Manager Corporate Communications,
s.schaapman@qurius.com; +31 (0)418 68 35 00.


Verstreken tijd: 16 jaar en 132 dagen
Qurius contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl