ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 180 dagen geleden)
Bedrijf:

NEC Innovation Day inspireert klanten met innovatieve oplossingen

Informatieve presentaties, workshops en demo’s brengen bedrijfstelecommunicatie klanten up-to-date

Utrecht, 4 november 2010 – De inspirerende bijeenkomst die NEC Unified Solutions speciaal voor haar Nederlandse klanten op woensdag 3 november 2010 in Media Plaza te Utrecht organiseerde, was een groot succes. Meer dan 250 klanten en business partners lieten zich in de inspirerende setting van Media Plaza bijpraten over de laatste ontwikkelingen en oplossingen van NEC op het gebied van bedrijfstelecommunicatie, toegespitst rondom het thema ‘Innovatie’.

Jan Smits, hoogleraar Technologie, Innovatie & Maatschappijaan de TU Endhoven besprak de impact van innovatie op bedrijfscommunicatie, waarna Tino Scholman, voormalig CIO van Philips en NUON, inging op de rol van innovatie vanuit het perspectief van de CIO. Speciaal voor de gebruikers van de NEC platformen werden presentaties en demonstraties verzorgd die de laatste innovaties en toepassingsmogelijkheden van NEC’s bedrijfscommunicatie oplossingen toelichtten. In parallelsessies werd ingegaan op de thema’s Virtualisatie, Unified Communications, Vast mobiele convergentie en efficient beheer. Ook NEC’s aanbod op het gebied van servers, display en presentatie-systemen werd belicht.

Diverse business en technologie partners van NEC in Nederland, waaronder Getronics (KPN), MER ICT, VRC Telecom, Nimava, Zetacom, Nextel, Nimava, Telezorg, Robin en Talk & Vision, gaven acte de presence met stands, presentaties en demonstraties. Racende ondernemer Paul van Splunteren sloot de dag af met een inspirerend verhaal over zijn passie voor snelheid en innovatie.

“Het is geweldig inspirerend om het enthousiasme te ervaren van onze klanten over ons bedrijf, ons portfolio en onze manier van werken”, zegt Tonko Wedda, Regional Managing Director Benelux en Frankrijk van NEC Unified Solutions. “Wij hebben onze klanten vandaag een aantal duidelijke boodschappen meegegeven. Allereerst dat NEC op ICT- en technologiegebied wereldwijd in de eredvisie speelt. Ten tweede dat NEC innovatie erg hoog in het vaandel heeft staan (ook op lokaal niveau, specifiek voor de Nederlandse markt). En ten derde dat NEC op het gebied van bedrijfscommunicatie op globaal, Europees en Nederlands niveau een top-3 speler is die de laatste jaren ondanks de economische recessie ieder kwartaal groeicijfers heeft laten zien. We kijken dan ook terug op een bijzonder geslaagde dag en hopen veel van onze klanten met onze innovatieve oplossingen nog slagvaardiger, flexibeler en succesvoller te maken”, concludeert Wedda.



Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

NEC Unified Solutions
Robert van Amerongen
Tel: +31 35 689 1521
Email:
robert.van.amerongen@nec-unified.com

NEC Unified Solutions
NEC Unified Solutions is een toonaangevende leverancier van communicatie-oplossingen aan kleine, middelgrote en grote ondernemingen in zowel de private als publieke sectoren. De geboden oplossingen maken gebruik van de nieuwste spraak-, data- en video-technologieën en zijn ontworpen voor open connectiviteit, hoge beschikbaarheid en flexibele groei. NEC Unified Solutions bedient haar klanten in EMEA (Europa, Midden Oosten en Afrika) via een netwerk van directe verkooporganisaties, distributeurs en value-added resellers en koestert een bedrijfscultuur waarbij deskundigheid, flexibiliteit en toewijding aan klanten centraal staan. Voor meer informatie: www.nec-unified.com/nl.

Verstreken tijd: 16 jaar en 180 dagen
NEC Enterprise.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu