ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 178 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: AddIT Benelux

Mobotix start fiscaal jaar 2010/2011 met 42% omzetgroei

  • Omzet € 15,1 miljoen
  • Omzetgroei: 42%
  • Exportpercentage: 74%
  • EBIT: € 4,2 miljoen, 25,4 %
  • Nettowinst (na belastingen): € 2,9 miljoen
  • Winst per aandeel: € 0,66
Winnweiler-Langmeil, 25 oktober 2010 – Mobotix AG (ISIN DE0005218309), leverancier van hoge resolutie netwerkgebaseerde videobeveiligingssystemen, heeft de voorlopige financiële resultaten bekendgemaakt voor het eerste kwartaal van fiscaal jaar 2010/2011, dat eindigde op 30 september. De Mobotix Group start het nieuwe jaar succesvol met een omzetgroei van 42%, oftewel € 15,1 miljoen (in het jaar ervoor € 10,6 miljoen).

De nettowinst verdubbelde naar ruim € 2,9 miljoen, terwijl de EBIT-marge groeide naar 25,4%, oftewel eveneens een verdubbeling naar € 4,2 miljoen. De EBITDA van Mobotix steeg van € 2,5 miljoen naar € 4,8 miljoen, waardoor de EBITDA-marge 29,4% bedraagt (het jaar ervoor: 21,9%). De winst per aandeel komt uit op € 0,66 (vorig jaar € 0,31).

Over Mobotix AG
Mobotix AG is een ontwikkelaar en leverancier van gebruikersvriendelijke software en hardware voor hoge resolutie netwerkgebaseerde videobeveiligingssystemen. Sinds de oprichting in 1999 in Duitsland, is het beursgenoteerde bedrijf de marktleidende pionier in technologie voor netwerkcamera’s. Mobotix onderscheidt zich in de markt met een decentraal concept voor hoge resolutie netwerkgebaseerde videosystemen. Vanaf 2010 breidt Mobotix het assortiment uit met in eigen beheer ontwikkelde producten voor domotica en gebouwautomatisering. Wereldwijd worden er al ruim honderdduizend Mobotix videosystemen gebruikt in ambassades, luchthavens, treinstations, havens, tankstations, hotels en snelwegen. Meer informatie is te vinden op: www.mobotix.com.

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
MOBOTIX AG
Lutz Coelen, CFO/CSO
Ariane Oltmanns, IR-Manager
Kaiserstrasse
D-67722 Langmeil
Telefoon: +49-6302-9816-111
Fax: +49-6302-9816-190
e-mail: lutz.coelen@mobotix.com
e-mail: ariane.oltmanns@mobotix.com
e-mail: investor@mobotix.com
www.mobotix.com

of

AddIT Benelux
Peter Gloudemans
Telefoon: 0653471777
e-mail: peter.gloudemans@addit-benelux.nl

Belangrijke opmerking:
Dit bericht bevat op de toekomst gerichte uitspraken die berusten op veronderstellingen en schattingen van Mobotix AG. Ook al is de directie van mening dat deze veronderstellingen en schattingen juist zijn, kunnen de toekomstige daadwerkelijke ontwikkelingen en resultaten op basis van diverse factoren aanzienlijk afwijken van deze veronderstellingen en schattingen. Tot deze factoren kunnen bijvoorbeeld de verandering van de totale economische situatie, de wisselkoersen en de rentestanden, alsmede wijzigingen in de marktontwikkeling en veranderende concurrentiesituatie behoren. Mobotix AG kan niet garanderen dat de toekomstige ontwikkelingen en de daadwerkelijke resultaten overeenstemmen met de veronderstellingen uit dit persbericht / Corporate News en aanvaardt daarvoor geen aansprakelijkheid.

Verstreken tijd: 16 jaar en 178 dagen
Mobotix AG contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu