Maarssen, 22 oktober 2010 - Paralax Planning Solutions heeft zijn sales- en productteam uitgebreid met de aanstelling van twee nieuwe medewerkers. Rob van der Gaag (43) treedt in dienst als Product Manager en Nicole Veenman (40) wordt Senior Account Manager. De aanstelling van deze twee nieuwe krachten zijn complementair aan de groeiambities van de aanbieder van personeelsplanningsoftware en –diensten.
Rob van der Gaag wordt als Product Manager verantwoordelijk voor het opstellen van het productontwikkelingsbeleid en de uitvoering hiervan gedurende de gehele levenscyclus. Hij scant de klantwensen en marktkansen en vertaalt ze naar concrete roadmaps, in nauwe samenwerking met de Sales-, Marketing-, Support- en Product Development afdeling. Van der Gaag was hiervoor werkzaam als Account Manager bij ORTEC.
Als Senior Account Manager wordt Nicole Veenman verantwoordelijk voor de verkoop van Rostar CAS, de personeelsplanningsoftware van Paralax, in de industriële branche. Veenman heeft zestien jaar lang in de uitzendbranche gewerkt, waarbij ze in de laatste jaren commercieel eindverantwoordelijk was voor de industriële markt.
”Paralax is een serieuze partij op het gebied van planningsystemen voor steeds grotere organisaties in binnen- en buitenland en wil zich daarbij blijven ontwikkelen. Mijn bijdrage daarbij zal bestaan uit het verbeteren en uitbreiden van de productportfolio”, aldus Rob van der Gaag.
Nicole Veenman: “Paralax raakt met Rostar CAS de markt waarin ik jarenlang heb geopereerd, waardoor ik met mijn huidige kennis en ervaring mogelijkheden zie om hier succesvol te kunnen opereren. Mijn doel is om over een jaar een aanzienlijke speler te zijn op de Nederlandse industriële markt, waarbij Paralax een serieuze partner is voor (strategische) personeelsplanningproblematiek en de daarbij behorende oplossingen.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Paralax Planning Solutions
Paralax is een van de meest vooraanstaande en innovatieve aanbieders van softwareoplossingen en dienstverlening op het gebied van personeelsplanning, roosteren en workforce management. Onze missie is het optimaliseren van de inzet en efficiency van uw personeel en bedrijfsmiddelen.
Een optimale planning resulteert in tevreden en gemotiveerde medewerkers, tevreden en loyale opdrachtgevers en heeft een directe invloed op de bedrijfsresultaten.
Sinds 1981 ontwikkelt en implementeert Paralax software voor personeelsplanning, roosters en workforce management. Ruim 600 klanten in meer dan 20 marktsegmenten, in zowel binnen- als buitenland, maken dagelijks met succes gebruik van onze software. Klanten zijn onder meer Adecco, Manpower, Trigion, het Antonie van Leeuwenhoek ziekenhuis, GGZ Oost-Brabant, LUMC, Admiraal de Ruyter Ziekenhuis, de Koninklijke Marechaussee, Gemeente Spijkenisse, Koning Willem I College, Brandweer Leidschendam-Voorburg, Pathé en Stadstoezicht Rotterdam.
Met Rostar CAS biedt Paralax een nieuwe generatie personeelsplanningsoftware waarbij flexibiliteit, gebruiksvriendelijkheid en hoogwaardige technologie hoog in het vaandel staan. Met behulp van uitgekiende webmodules kunnen ook medewerkers en opdrachtgevers worden betrokken bij het planningproces, waardoor inroosteren sneller, efficiënter en makkelijker verloopt. Voor het maken van schoolroosters heeft Paralax de software Rostar EduFlex. Strategische personeelsplanning wordt ondersteund met Rostar Capaciteitsmanagement.
Naast het leveren en implementeren van oplossingen voor uw operationele en strategische personeelsplanning, kan Paralax u helpen op het gebied van business consultancy en training.
Voor meer informatie over Paralax Planning Solutions kunt u contact opnemen met:
Paralax Planning Solutions
Ronald de Bakker
Tel: +31 (0)346 707 100
E-mail: ronald.debakker@paralax.nl
Voor verdere informatie kunt u kijken op http://www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Paralax/c/451 of contact opnemen met:
Anne ter Braak van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 46 00
Fax: +31 (0)40 235 46 01
E-mail: anne.terbraak@lewispr.com