ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

SEIN kiest voor UNIT4 Cura ECD

Stichting Epilepsie Instellingen Nederland kan efficiënter werken met Elektronisch Cliënt Dossier

Sliedrecht, 18 oktober 2010 – De Stichting Epilepsie Instellingen Nederland (SEIN) gaat gebruik maken van UNIT4 Cura. SEIN gaat het Elektronisch Cliënt Dossier invoeren voor ruim 400 cliënten van de woonzorglocaties.

SEIN is gespecialiseerd in de observatie, diagnose en behandeling van mensen met epilepsie. Zo beschikt de stichting over drie woonzorglocaties voor mensen met complexe epilepsie en een lichamelijke of verstandelijke beperking, in Cruquius, Heemstede en in Zwolle. Ook wordt speciaal onderwijs aangeboden aan leerlingen van de basisschool en het voortgezet onderwijs en zijn er twee klinieken, een slaapcentrum en twaalf poliklinieken.

Voor de ruim 400 cliënten in de woonzorglocaties worden nu nog papieren dossiers bijgehouden. Met de zorgoplossing van UNIT4 kan SEIN alle gegevens verzamelen in één elektronisch dossier, waardoor informatie eenvoudiger is uit te wisselen tussen de verschillende bij een cliënt betrokken medewerkers. Ook kan SEIN met het ECD gegevens digitaal aanleveren bij zorgverzekeraars, waardoor veel tijd kan worden bespaard.

SEIN koos voor UNIT4 Cura ECD na een uitgebreid selectieproces, waarin medewerkers van de stichting onder meer referentiebezoeken aflegden en uitgebreide workshops kregen van de zorgoplossing van UNIT4.  “UNIT4 Cura bleek uiteindelijk het beste te passen bij onze organisatie, vanwege de uitgebreide mogelijkheden van het pakket. Daarnaast kunnen we de informatie standaardiseren over verschillende afdelingen. Maar het belangrijkste voor SEIN is dat we met UNIT4 Cura ECD transparanter kunnen werken, wat ook een eis is die zorgverzekeraars aan ons stellen”, aldus Chris Janssen Andeweg, Clustermanager Gezondheidscentrum en Dagbesteding bij SEIN.

De eerste fase van de implementatie van UNIT4 Cura is bijna afgerond: SEIN neemt in deze fase de Cliëntenadministratieve module in gebruik. Hiermee is SEIN in staat om per januari 2011 te voldoen aan het gewijzigde AZR-declaratieverkeer. Later dit jaar begint de implementatie van de zorgmodules en als laatste worden de digitale behandeldossiers ingevoerd. Chris Janssen Andeweg: “Door onze gedegen voorbereiding en niet in de laatste plaats door de prettige samenwerking met UNIT4 lopen we op schema met de implementatie.”

In de toekomst zal SEIN de oplossing nog uitbreiden met de module om cliënten en/of verwanten via een portal toegang te geven tot het dossier.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over UNIT4
UNIT4 wil een wereldwijde standaard zetten voor bedrijfssoftware die organisaties in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in 19 landen in Europa, Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2009 bedroeg 379,4 miljoen euro. Het bedrijft telt ongeveer 3450 werknemers (3320 FTE) en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht.

UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen, waaronder de financiële managementsoftware CODA en de flexibele ERP-oplossing Agresso Business World. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.

Website: http://www.unit4.nl
Volg ons op twitter: http://www.twitter.com/UNIT4_NL

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS PR:
Freek Janssen
Tel: +31 (0) 40 - 235 46 00
E-mail: freek.janssen@lewispr.com
www.lewispr.nl
Recent van Unit4  
Unit4 lanceert "AI for Your World", een vrijblijvend initiatief voor dienstverlenende organisaties

Gemeente Roosendaal kiest Unit4 ERPx voor modernisering financiële processen

Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden

Verstreken tijd: 16 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl