www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:

EspritXB presenteert nieuwe Sales Strategie aan haar Resellers: SAMEN succesvol!

Almere 8 oktober 2010 – Op vrijdag 1 oktober vond er een bijzonder event plaats in Scheveningen, bij Strandclub Wij was de Beachparty van EspritXB. In het bijzijn van haar Resellers en medewerkers presenteerde EspritXB haar nieuwe werkwijze in Sales: Indirecte verkoop in de meest brede zin van het woord.

Directeur Sales & Marketing Peter Bakker: “Onze focus is dat we een partnerschap aangaan met onze Resellers. Wederverkoop wordt partnerschap waarin wij als EspritXB onze Business Partners gaan ondersteunen door middel van o.a. trainingen in productkennis, marketing en we gaan incentives uitzetten zodat de drive om te verkopen nog eens extra gestimuleerd wordt. Daarnaast vinden wij dat het onze taak is om op alle niveaus bij onze partners te investeren en contacten te onderhouden: Multilevel selling. Onze mensen begeleiden de Business Partners zodat ook zij een veel breder productfolio kunnen aanbieden bij onze gezamenlijke klanten. We praten hier over Multiservice: Het pakket zo aanbieden aan de eindgebruiker dat het compleet is.”

Partnerprogramma
De introductie van het partnerprogramma gaat in november 2010 plaatsvinden. Er wordt meer de nadruk gelegd op communicatie, aandacht voor klanten en samenwerking waaronder de gezamenlijke (locale) marketing. Kennis wordt gedeeld en consultancy is tot ieders beschikking. Al met al mooie structurele plannen die worden ingevoerd om gezamenlijk nog meer resultaat en continuïteit te bereiken: Samen Sterk, Compleet & Toekomstvast.

De awards
Tijdens het evenement werden er ook een aantal relaties in het zonnetje gezet, er werden Awards uitgereikt voor: De hardstgroeiende nieuwkomer, deze award kwam toe aan Inkoop planner, de meest innovatieve partner van het moment: Compass ICT Advies & Diensten en de beste anti-churn partner (accountmanagement): NFIAB (Nederlands Facilitair Inkoop en Advies Bureau)

Over EspritXB
EspritXB is opgericht in 1993 en biedt al meer dan 17 jaar betrouwbare telefonie en ICT diensten aan de Zakelijk markt en (semi-) Overheid. Momenteel heeft Esprit XB zo’n 5.500 klanten / bedrijven die dagelijks gebruik maken van haar diensten.
EspritXB is specialist op het gebied van ICT, data, vaste- en mobiele telecom-oplossingen. www.espritxb.nl


Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Voor afbeeldingen, interviewaanvragen en overige informatie:

Max Designs Full Service Reclame, t.a.v. Natascha Vasconcellos, tel. 036-5366537, mobiel 06-45642272, e-mail natascha@maxdesigns.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 149 dagen
EspritXB contact  

Customer Care Centre
088 0068 111
info@espritxb.nl
www.espritxb.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl