Gouda, 4 oktober 2010 - Centric brengt voor logistiek dienstverleners en transporteurs een totaalpakket op de markt, bestaande uit geïntegreerde ERP-, WMS-, TMS-, FMS-, en SCM-oplossingen. Hiermee speelt de IT-leverancier in op de groeiende vraag van 3PL- en transportbedrijven naar geïntegreerde en sturende standaardoplossingen ter ondersteuning van de administratieve én operationele processen.
Jerry Caous, sales- en marketingmanager bij Centric: “Veel ondernemingen in deze bedrijfstak zijn vanwege maatwerk en eilandautomatisering genoodzaakt data, zoals orders of klantgegevens, meerdere malen in te voeren. Met het portfolio van Centric is dat verleden tijd. Daarnaast beschikken logistiek dienstverleners en transporteurs met deze geïntegreerde totaaloplossing over meer functionaliteit en kunnen ze hun dienstenportfolio uitbreiden. En als gevolg van de interactie en sturende werking tussen de verschillende modules, leveren we functionaliteit volgens het ‘management by exception-principe’. Oftewel: alleen in uitzonderingsgevallen moet actie worden ondernomen.”
Groeimodel
Centric heeft een flexibel totaalpakket ontwikkeld, dat naargelang de toename van de complexiteit van de processen met de gebruiker meegroeit. Kleine tot middelgrote ondernemingen zullen volstaan met een geïntegreerd pakket van TMS, WMS, FMS en SCM en het aanbod voor de grotere ondernemingen bestaat uit een ERP-systeem op basis van Microsoft Dynamics AX, inclusief TMS-, WMS-, FMS-, en SCM-oplossingen. Centric maakt, afgezien van de grootte van bedrijven, qua functionaliteit ook onderscheid tussen haven- en landgerelateerde logistiek dienstverleners.
ICT & Logistiek 2010
Centric toont haar productportfolio voor 3PL en Transport op 3 en 4 november op de ICT & Logistiek 2010 (hal 9, standnummer B010). Jerry Caous houdt op beide dagen (om 14.30 uur) een presentatie in theater Rood, getiteld ‘Een generiek ERP voor 3PL & Transport: een utopie?’
Over Centric Supply Chain Solutions
Het cluster Centric Supply Chain Solutions voorziet retailers, logistieke dienstverleners, transporteurs, groothandels en productiebedrijven van moderne ICT-oplossingen. Centric biedt hun producten en diensten op het gebied van enterprise resource planning, instore automation, point-of-sale, supply chain management, fleetmanagement, transportmanagement, warehousemanagement, business intelligence, business collaboration & integration, customer relationship management, e-business & e-commerce en mobility.
Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Mary-Ann van den Haak
Communicatie
Telefoon: +31 182 34 50 00
Over Centric
Centric is een gespecialiseerde IT-organisatie en biedt maatwerk- en standaardsoftware, infrastructuren, branchespecifieke oplossingen en een uitgebreid portfolio van gerelateerde diensten. Centric werkt daarbij samen met gerenommeerde partners en is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, woningcorporaties, retail, groothandel en zorg.
Als technisch dienstverlener gelooft Centric in de kracht van innovatie als aanjager van duurzame groei. Verantwoorde groei die rekening houdt met een optimale balans tussen people, planet en profit. Al sinds de oprichting streeft het bedrijf voortdurend naar stabiliteit voor klanten, leveranciers en medewerkers. Een nuchtere en transparante manier van leidinggeven kenmerkt de onderneming en de winst komt ten goede van de duurzame versterking van de organisatie zelf. Met die manier van werken heeft Centric zich niet alleen een stevige positie verworven in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland, maar is het bedrijf inmiddels tevens gevestigd in België, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, Zweden en Zwitserland.
De IT-organisatie Centric is onderdeel van de Centric-groep, waar ook de financiële diensten van Finace en advies- en ingenieursdiensten van Oranjewoud toe horen. De Centric-groep telt circa 9.100 medewerkers en heeft in 2009 een omzet geboekt van 953 miljoen euro. De winst over deze periode bedroeg 26,5 miljoen euro. Meer informatie vindt u op
www.centric.eu.